Namman Muay Movifar

Novinka
Značka: Namman Muay
€25,09 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Obnovte boľavé a stuhnuté kĺby, zmiernite nepohodlie a podporte celkové zdravie svojich kĺbov pomocou tejto „starobylej ázijskej dvojice“, ktorá sa nachádza vo vnútri Movifar...

 • Obnovuje stuhnuté a boľavé kĺby
 • Podporuje zdravú funkciu kĺbov
 • Pôsobí proti degradácii kĺbov a nepohodliu
 • Obsahuje najúčinnejšiu patentovanú zložku Boswellia serrata + Curcuma longa dostupnú na trhu - NovaSOL Boswellia/Curcumin Duo
 • 56x lepšia absorpcia Boswellia serrata ako u bežných produktov
 • 114 - 277-krát lepšia absorpcia kurkumínu ako čokoľvek iné na trhu
 • Podporuje zdravú hladinu synoviálnej tekutiny v kĺboch a zabraňuje priamemu kontaktu s chrupavkou
 • Obsahuje kolagén UC II® typu II, ktorý podporuje zdravú funkciu kĺbovej chrupavky
 • Obsahuje vitamín D, ktorý napomáha vstrebávaniu vápnika a fosforu, kľúčových prvkov pre celkové zdravie kostí
 • Najlepšie výsledky už pri užívaní 1-2 tabliet denne, zapiť 2 dcl vody po jedle
 • Podporuje hladký a pružný pohyb a prispieva k zdravému a aktívnemu životnému štýlu

Detailné informácie

Podrobný popis

Namman Muay Movifar je inovatívny doplnok stravy s Novasol® technológiou pre maximálne vstrebávanie boswélie a kurkumy, s UC-II kolagénom a vitamínom D.

Obsahuje patentovanú zložku Boswellia serrata + Curcuma longa - NovaSOL Boswellia/Curcumin Duo. Kolagén UC II® je typu II - kolagén typu II je hlavnou zložkou kĺbovej chrupavky. Boswelia serrata (Kadidlovník pilovitý) podporuje normálny stav kostí a kĺbov. 56x lepšie vstrebávanie Boswellia serrata ako bežné prípravky. Kurkuma dlhá prispieva k normálnemu stavu kĺbov a kostí. 114-277x lepšie vstrebávanie kurkumínu ako všetko, čo je dostupné na trhu. Vitamín D napomáha vstrebávaniu vápnika a fosforu, k udržaniu normálneho stavu kostí a podporuje imunitný systém.

 • Jemné k žalúdku.
 • Bez zbytočných plnív.
 • Bez lepku.

Balenie obsahuje 30 kapsúl. Hmotnosť obsahu 30 g.

Dávkovanie a spôsob užívania

Doporučená dávka:

 • Počiatočná dávka: 2 kapsuly denne po dobu jedného mesiaca.
 • Údržbová dávka: 1 kapsula denne.

Zapijte kapsulu pohárom vody počas jedla.

Zloženie

Novasol® Curcumin/Boswellia (emulgátory: polyoxyethylén sorbitan monooleát, polyoxyethylén sorbitan monolaurát; extrakt z boswellie, Boswellia serrata; extrakt z oddenku kurkumy, Curcuma longa; voda), emulgátor: hydroxypropylmethylcelulóza, UC II® kolagén (kuracie chrupavky, stabilizátor: chlorid draselný), cholekalciferol. NovaSOL® je ochranná známka spoločnosti AQUANOVA AG.

Obsah aktívnych látok V 1 kapsule V 2 kapsulách
Novasol® Curcumin / Boswellia 830 mg 1660 mg
UC-II® kolagén (kuracie chrupavky, aspoň 25 % kolagénu) 20 mg 40 mg
Vitamín D3 7,5 µg (150 % RHP*) 15 µg (300 % RHP*)

*RHP - referenčná hodnota príjmu

Upozornenie

Vzhľadom na prirodzený pôvod vlastností aktívnych látok sa farba, chuť a vôňa výrobku môže v jednotlivých šaržiach mierne líšiť. Tieto zmeny nemajú vplyv na kvalitu a účinnosť výrobku.

Prípravok nie je odporúčaný osobám s pečeňovými problémami alebo ochorením žlčových ciest, tehotným ženám a dojčiacim matkám. Ak ste precitlivelí alebo alergickí na niektorú zo zložiek prípravku alebo užívate lieky na zriedenie krvi, lieky proti rakovine alebo imunosupresíva, poraďte sa pred použitím s lekárom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 30 kapsúl
Zloženie: Novasol® Curcumin/Boswellia (emulgátory: polyoxyethylen sorbitan monooleát, polyoxyethylen sorbitan monolaurát; extrakt z boswellie, Boswellia serrata; extrakt z oddenku kurkumy, Curcuma longa; voda), emulgátor: hydroxypropylmethylcelulóza, UC II® kolagen (kuřecí chrupavka, stabilizátor: chlorid draselný), cholekalciferol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Farmaceutická spoločnosť Devakam, výrobca Namman Muay, bola založená v roku 1930 v Bangkoku v Thajsku. Vtedajší zakladateľ spoločnosti, Thongtos Intratat, ktorý bol okrem iného vlastníkom boxerského klubu, vytvoril originálnu receptúru oleja Namman Muay, ktorý pred zápasom pomáhal jeho boxerom rýchlejšie sa rozohriať. Presný recept tohto krému, vyrobeného z esenciálnych olejov z lokálnych byliniek, poznala jedine Thongtosova rodina a recept bol ústne podávaný z generácie na generáciu. Až v roku 1960 boli konečne pripravené prvé produkty ku komerčnému použitiu.

Mnohí sa domnievajú, že Namman Muay bol pôvodne určený pre Muay Thai, ale v skutočnosti prišiel od boxerov zo Západu. Thongtosov bojovník Pon Kingpetch bol prvým boxerom, ktorý Namman Muay preslávil medzi fanúšikmi bojových športov a boxu, keď sa stal prvým thajským boxerom, ktorý sa stal svetovo uznávaným profesionálnym šampiónom v boxe podľa pravidiel WBC. Thongtos sa roky snažil prísť na to, ako svojich boxerov rozohriať a pripraviť ich na enormné fyzické vypätie boxerských zápasov. Po nespočetných pokusoch sa mu konečne podarilo namiešať tú správnu zmes lokálnych byliniek, ktoré by zahriali a energizovali telo jeho boxerov. Po takmer 30 rokoch vylepšovania receptúry za pomoci svojich detí, ju pomenoval Namman Muay, čo v preklade znamená mazanie.