DXN Zhi Café Classic

€22 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (2 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Spoločnosť DXN vám prináša kávu Zhi Cafe® Classic, ktorá sa vyrába zo zmesi extraktu z huby ganoderma a plne pražených kávových zŕn. Tento nápoj vám poskytne lahodnú a jemnú chuť a plnú arómu, ktorú si vychutnáte najmä pri rannej šálke vášho obľúbeného nápoja. Vôňa a chuť tejto čerstvo praženej kávy vás doslova ohromí

Detailné informácie

Podrobný popis

Káva vždy zohrávala dôležitú úlohu v mnohých komunitách na celom svete. Takáto šálka kávy s nami ráno dokáže urobiť doslova zázraky. Ak ste vášnivým milovníkom kávy a radi by ste ochutnali svoj obľúbený nápoj s inou chuťou, môžete vyskúšať praženú kávu.

Káva Zhi Cafe Classic osloví aj tých, ktorí si radi vychutnávajú jemne lahodnú chuť kávy.

Dodatočné parametre

Kategória: Káva
Zloženie: 58% kávové zrná, trstinový cukor, 2% výťažok z huby Ganoderma
Balenie: 20 x 20 gramov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DXN Marketing je prvá MLM firma, ktorá spustila koncepciu "Jeden svet, jeden trh" umožňujúci distribútorom pochádzajúcim z rôznych krajín sponzorovať nových distribútorov na miestnej alebo medzinárodnej úrovni. Ponúkaným artiklom je výnimočná huba Ganoderma lucidum čiže leskokôrka lesklá. Jedná sa o špongiu patriaci k hubám druhu reishi, v tradičnej čínskej medicíne využívané už viac ako 2000 rokov pre svoje preukázateľne liečivé účinky. Firma DXN vlastné rozsiahle plantáže v Malajzii, kde sa nachádza aj najmodernejšie továrne so špičkovým vybavením.

DXN INTERNATIONAL CZ s.r.o
Veslařská 885/206. Brno-Jundrov, 637 00
IČO: 29389178