ENERGY Artrin Renove

€15,75
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.1.2021

Je určený pre unavenú, suchú a citlivú pleť, ktorá stráca svoju prirodzenú farbu. Pokožke dodáva potrebnú výživu, ochraňuje ju, hydratuje a zabraňuje jej ďalšiemu vysúšaniu. Hojí drobné jazvičky a vyhladzuje začínajúce vrásky, pomáha pri viditeľných tmavých kruhoch pod očami. Je vhodný ako denný aj nočný krém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Artrin Renove náleží k prvku Voda, je spojený s energiou Chladu. Patrí mu modrá a čierna farba, slaná chuť, sever a zima. V ľudskom živote ovláda jeho poslednej fáze. Pre element Voda je charakteristická múdrosť, intuícia, skromnosť, vytrvalosť, stálosť a zmierenia. Na druhú stranu sa Voda môže prejavovať vo svojej negatívnej polohe ako strach, depresia, strnulosť a neustále obavy.
Vôňa večerné letné prechádzky pozdĺž brehu mora. Arabský jazmín sa snúbi s vôňou cédru a dodáva silu do všedných dní. Podporuje chuť tvoriť a radovať sa.


Účinné ingrediencie:

čistý rastlinný olej arganový, makový, mandľový a jojobový, Croton lechleri, kyselina jantárová, esenciálne oleje geránium, bigaráde, vanilka, jazmín a céder, extrakt z agát, pilieri, pagaštanu, komonica, kôpru, kostihoja, sladkého drievka, kapucínka, pyštek, senovka, arniky, puškvorca, turanu, túžobníka, vavrínu a ďumbiera.

Balenie: 50 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Pleť
Balenie: 50 ml
Produkt: Kozmetika
Značka: Energy
Objem: 50 ml
Účinné ingrediencie: Bylinný extrakt (kostihoj lekársky, puškvorec obyčajný, turan kanadský, agát biely, túžobník brestový, arnika horská, kôpor voňavý, pagaštan konský, pyštek obyčajný, sladké drievko, zlatobyľ obyčajná, vavrín vznešený, senovka grécka, komonica, zázvor lekársky, kapucínka väčšia), éterické silice (geránium, bigarádie, vanilka, jazmín a céder), čistý rastlinný olej arganový, makový, mandľový a jojobový, Croton lechleri, kyselina jantárová.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: