ENERGY Caralotion mlieko telové

€11 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
  • hydratácia a regenerácia citlivej pokožky
  • svrbivé ekzémy, lupienka, akné
  • suchá, šupinatá alebo podráždená koža
  • ochrana pokožky pred negatívnymi vplyvmi okolia

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie krému Caralotion

Caralotion je bioinformačný hydratačný prípravok s výrazným regeneračným efektom na pokožku celého tela. Má silné antioxidačné účinky, ľahko sa dávkuje a roztiera. Mlieko jemne vmasírujeme do pokožky, najlepšie po kúpeli, dosiahneme tak optimálne pôsobenie bioaktívnych látok.

Telové mlieko Caralotion je vhodným doplnkom k Protektinu - pomáha pokožke obnoviť jej čiastiacu fuknciu.Účinné látky sú pomocou nanosfér dopravené i do hlbších vrstiev kože, kde sa môžu pomaly uvolňovať a efektívne pôsobiť na bunkové štruktúry.

Bioinformačné hydrataćné telové mlieko s výrazným regeneračným efektom na pokožku celého tela, má silné antioxidačné úćinky, ľahko sa dávkuje a rozotiera. Jemne vmasírujeme do pokožky, najlepšie po kúpeli, čím dosiahneme optimálne pôsobenie bioaktívnych látok obsiahnutých v prípravku.

Dodatočné parametre

Kategória: Mlieka
Objem: 200 ml
Účinné ingrediencie: Bylinný extrakt (pyštek obyčajný, lastovičník väčší, Bôľhoj lekársky, praslička roľná, lipkavec pravý, fialka trojfarebná, kostihoj lekársky, lopúch väčší, puškvorec obyčajný, vilín virginský, pakost smradľavý, zemedym lekársky, jerlín japonský, šišiak bajkalský, jastrabina lekárska , sedmokráska obyčajná, sladké drievko, vres obyčajný, arália mandžuská), jojobový olej, konopný olej, sójový olej, ľanový olej, makový olej, D-panthenol, vitamín E, Helixin®, Vermesin®, kyselina jantárová, kyselina azelaová, metionín, éterické silice (rumančeková, bigarádie, cistus ladanifer, myrtový).
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
EJ Avatar autora | 5.9.2020
Som velmi spokojna uz som ho mala takze odporucam.

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195