ENERGY Cytosan šampón

€9,40 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
  • lupiny, ekzém, psoriáza, seborea
  • podráždená pokožka hlavy
  • jemné a mastné vlasy

Detailné informácie

Podrobný popis

Humáty, ktoré vznikajú pomalým rozkladom organických látok za prítomnosti kyslíka, majú veľmi zložitú štruktúru. Pri vonkajšom použití humínové látky vyplavujú z pokožky škodlivé usadeniny, čím obnovujú jej prirodzenú funkciu. Humínové látky zmierňujú príznaky podráždenej a svrbivej pokožky a posilňujú ochranný kyslý plášť pokožky.

Cytosan Terapeutický šampón je určený na aplikáciu pri kožných problémoch v oblasti pokožky hlavy, ako sú lupiny, ekzémy, psoriáza alebo iné dermatitídy. Pri použití hĺbkovo čistí a detoxikuje pokožku hlavy a vlasy. Je veľmi vhodný pre mastné a jemné vlasy, ktoré dobre čistí a posilňuje. Možno ho použiť aj ako sprchový gél na celý povrch tela (napríklad pri spomínanej psoriáze).

Cytosan šampón s humínovými látkami na regeneráciu pokožky hlavy a vlasov.

Spôsob skladovania:

Uchovávajte mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred mrazom. Spotrebujte najlepšie do dátumu vyznačeného na obale.

Upozornenie:

V prípade svetlých vlasov môže šampón v niektorých prípadoch spôsobiť zmenu farby.

Dodatočné parametre

Kategória: Šampóny
Na čo doplnok je: Vlasy
Produkt: Kozmetika, Šampón
Značka: Energy
Balenie: 180 ml
Zloženie: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Pentylene Glycol, Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide, Humic Acids, Potassium Humate, Polyglyceryl-6 Caprylate, Polyglyceryl-3 Cocoate, Polyglyceryl-4 Caprylate, Polyglyceryl-6 Ricinoleate, Phenylpropanol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Citric Acid, Sorbic Acid.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195