ENERGY Dermaton gél

€12,64 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
12.6.2023

Dermaton gél je určený na pokožku po opaľovaní a pre prípady, keď je pokožka podráždená a precitlivená. bbsahuje prírodné látky z aloe vera, extrakt z granátového jablka, echinacey, stévia, zeleného čaju a barbadoskej čerešne, ktoré majú hydratujúce, chladivé, protizápalové a upokojujúce účinky. Bambucké maslo a jojobový olej pokožku zvláčňujú a zaisťujú jej hebkosť a pružnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kedy Dermaton gél pomáha:

ošetruje podráždenú a precitlivenú pokožku
regeneruje pokožku po opaľovaní
pôsobí proti starnutiu pokožky a vzniku a rozvoji vrások
optimalizuje rovnomerné odbúravanie tukových buniek a je účinný proti celulitíde
urýchľuje hojenie defektov kože a drobných povrchových rán vrátane popálenín 1. stupňa
priaznivo pôsobí pri alergických prejavoch na koži
má hydratujúce, chladivé, protizápalové a upokojujúce účinky.


Produkt Dermaton gél obsahuje:

Extrakt z granátového jablka - poskytuje značné množstvo karotenoidov, ktoré eliminujú voľné radikály v horných vrstvách pokožky. Tým bráni starnutiu kože.
Bambucké maslo a barbadoská čerešňa - spolu s extraktom z granátového jablka zaisťujú pokožke značné množstvo vitamínov (A, B, C, D, E, F), ktoré urýchľujú metabolizmus kožných buniek a napomáhajú rovnomerne odbúravať podkožný tuk, čím pôsobí proti celulitíde.
Jojobový olej - poskytuje pokožke vysoko hodnotnú voskovú vrstvu s vysokým podielom nenasýtených mastných kyselín, ktorá je veľmi blízka prirodzenej voskovej vrstve produkovanej samotnú pokožkou.
Lanolín - má podobné účinky ako jojobový olej, ale pôsobí v hlbších vrstvách, kde umožňuje zdravú obnovu krycích buniek kože.
Extrakt z aloe vera - hydratuje pokožku a je hlavnou hybnou silou regenerácie kože ako celku. Zároveň má chladivé a protizápalové účinky.
Extrakt zo zeleného čaju - pôsobí proti prípadným zápalom a aktivuje tukový metabolizmus v hlbších vrstvách kože, bráni vzniku celulitídy.
Extrakt z echinacea purpurová - pôsobí proti infekčným pôvodcom, vírusom i baktériám. Zároveň upravuje imunitnú reakciu kože a je účinný proti alergickým prejavom, ktoré sa na koži môžu vyskytnúť.
Panthenol - poskytuje kožu potrebný vitamín s protizápalovými, regeneračnými a upokojujúcimi účinkami.
Tokoferol - alebo ak vitamín E poskytuje ochranu proti oxidácii a spolupôsobí proti starnutiu pokožky.


Použitie:

Dermaton gél nanášajte v tenkej vrstve na pokožku podľa potreby. Pri popáleninách sprevádzaných začervenaním kože a bolestivosťou aplikujte niekoľkokrát denne.


Balenie:

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Dermaton gél neobsahuje UV ochranné faktory, a teda nie je vhodný ako ochranný prostriedok pri opaľovaní. Uchovávajte v suchu a tme pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí. Dermaton gél má konzistenciu emulzia.

Dodatočné parametre

Kategória: Mlieka
Balenie: 100 ml
Forma produktu: Gél
Produkt: čaj, Kozmetika
S obsahom: Panthenol
Značka: Energy
Objem: 100 ml
Účinné ingrediencie: Extrakt z granátového jablka, bambucké maslo, barbadoská čerešňa, jojobový olej, lanolín, extrakt z aloe vera, zeleného čaju a echinacea purpurová, pantenol a vitamín E.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195