ENERGY Dermaton Oil

€12,64 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
26.9.2023

Dermaton je prírodný, ľahko vstrebateľný olej pre dokonalú regeneráciu pokožky. Obsahuje olej z ryžových klíčkov, rakytníkový a jojobový olej, lecitín a éterické oleje, z ktorých najvýznamnejšia je olej levanduľový a silice tymianu. Neobsahuje ochranné UV faktory, preto nie je vhodný na opaľovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dermaton je vhodný pre každodenné regeneráciu suchej a normálnej pokožky. Pôsobí na jej upokojenie a obnovu po vystavení nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia alebo slnečnému žiareniu. Tlmí bolesť pri popáleninách 1. stupňa (sčervenanie pokožky), odstraňuje svrbenie pri hojení kože. Zrýchľuje obnovu pokožky v hlbších vrstvách kože a zároveň ju chráni proti nadmernému vysychaniu počas jej regenerácie. Olej je bohatý na obsah karotenoidov, vitamínu A, E, nenasýtených mastných kyselín a antioxidantov. Najvýznamnejším z nich je gamma-oryzanol. Tieto látky pôsobia na elimináciu voľných radikálov v koži, ktoré vznikajú následkom slnečného ožiarenia. Tým zabraňujú predčasnému starnutiu kože. Rakytníkový olej aktivuje melanocyty, tj. Zrýchľuje tvorbu pigmentu po opaľovaní. Jojobový olej vytvára na povrchu kože ochranný fi lm, ktorý robí pokožku odolnejší k mechanickému namáhaniu aj vplyvu chemických látok. Tento ochranný film spolu s éterickými olejmi pôsobí čiastočne na odpudzovanie vonkajších parazitov vrátane sajúceho hmyzu.


Použitie Dermatonu oil

pre každodenné ošetrovanie suchej i normálnej pokožky
pre zlepšenie a elasticity kože
vždy po opaľovaní
pre urýchlenie zhnednutie pokožky po opaľovaní
pri popáleninách v štádiu sčervenanie kože
ako repelent proti sajúcemu hmyzu


Dermaton Oil obsahuje:

Olej z ryžových klíčkov - obsahuje vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín a antioxidantov (vitamín E, gamma-oryzanol), ktoré pôsobia proti vzniku a na elimináciu voľných radikálov v koži a v hĺbke kože dodávajú potrebné látky pre jej regeneráciu.
Rakytníkový olej - vyniká vysokým obsahom karotenoidov a retinolu. Regeneruje hlbšie vrstvy kože po pôsobení UV žiarenia, aktivuje melanocyty a zlepšuje pigmentáciu pokožky po opaľovaní.
Jojobový olej - je bohatý na rastlinné vosky, ktoré sú svojím zložením blízke povrchovej vrstvičke prirodzeného kožného vosku. Vytvára ochrannú vrstvu na povrchu tela a zlepšuje ochrannú funkciu pokožky.
Lecitín - zdroj fosfolipidov a najmä fosfatidylcholínu. Pôsobí ako emulgátor. Zlepšuje vstrebávanie a poskytuje materiál pre výstavbu bunkových membrán pri regenerácii kože.
Jablčný ocot - upravuje pH zmesi, dezinfikuje povrchovú vrstvu kože, pôsobí protizápalovo, aktivuje obnovu pokožky, zlepšuje vstrebávanie účinných látok Dermatonu oil.
Glycerín - zlepšuje schopnosť hydratácie pokožky, zjemňuje ju.
Etanol - upravuje vstrebávanie tukov. Stabilizačný zložka prípravku.
Levanduľový olej - poskytuje aróma, má upokojujúce účinky na koži, pôsobí proti bolesti aj zápalu, odpudzuje vonkajšie parazity.
Silice vavrínu kubébového, tymianu a palmorůžová silice - dopĺňajú účinky levanduľového oleja.


Ako používať:

Dermaton nanášajte v tenkej vrstve na pokožku, najlepšie navečer. Pri popáleninách sprevádzaných začervenaním kože a bolestivosťou 2-3x denne. Pri ošetrovaní suchej pokožky 2x denne. Olej je vhodný pre každodenné používanie.


Balenie:

Upozornenie:

Dermaton oil neobsahuje UV ochranné faktory, a teda nie je vhodný ako olej na opaľovanie. Na dlaniach a v miestach bohatých na potné žľazy je vstrebávanie oleja pomalší. Preto je vhodné ruky po aplikácii utrieť do sucha. Olej môže bezprostredne po nanesení farbiť, odporúčame opatrnosť predovšetkým u bieleho oblečenia.
Skladujte v suchu a tme, pri teplote 10-25 ° C, chráňte pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Telo
Balenie: 100 ml
Na čo doplnok je: Ruky, Uši
Produkt: Kozmetika
S obsahom: Éterické oleje, Rakytník
Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadenie EÚ: Antioxidant
Značka: Energy
Objem: 100 ml
Účinné ingrediencie: čistý rastlinný olej z ryžových klíčkov, rakytníkový olej, jojobový olej, vitamín E, silice z vavrínu kubébového, levandule, tymiánu a palmorůžová silice.
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JV Avatar autora | 23.8.2023
Olej používam niekoľko rokov, pre mňa vynikajúci. A rýchlosť a serióznosť obchodu na 5 hviezdičiek. Ďakujem
5
ZK Avatar autora | 10.3.2022
veľmi. krásna upokojujúca vôňa.
5
MF Avatar autora | 11.9.2020
Som spokojná, seriózne a rýchle vybavenie, veľmi pekne Vám ďakujem.

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195