ENERGY Drags Imun mydlo

€5,80 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
12.6.2023

Ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy sleziny, žalúdka, troch žiaričov, tenkého a hrubého čreva. Drags imun mydlo je prírodné glycerínové mydlo obsahujúce živicu zo stromu Croton lechleri nazývanú Sangre de Drago ( "dračia krv").

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavnou účinnou látkou mydla Drags Imun je živica zo stromu Croton lechleri. Rastlina pochádza z oblasti Latinskej Ameriky, kde má svoje pevné miesto v tradičnej medicíne. Dorastá do výšky 10-20 m a aj napriek svojej značnú výšku nebýva kmeň stromu zvyčajne silnejšie ako 30 cm. Jednotlivé druhy stromu Croton spp. dávajú svetu tmavo rubínovo sfarbenú živicu, ktorej penivosť spôsobujú obsiahnuté saponíny. Európe bola dračia krv "predstavená" prvýkrát okolo roku 1600 španielskym jezuitom, kronikárom a prírodovedcom, otcom Barnabé Cobo, ktorý zdôraznil jej využitie predovšetkým medzi domorodými kmeňmi Mexika, Kolumbie, Ekvádoru a Peru.
Croton lechleri patrí vďaka svojim účinkom k jednej z nejprozkoumanějších rastlín pochádzajúcich z Južnej Ameriky. Už od šesťdesiatych rokov 20. storočia prebiehajú jeho výskumy po celom svete a preukázané vlastnosti potvrdila celá rada vedeckých štúdií. Vo fytoterapii sa používa kôra, listy, vetvičky a hlavne živice, ktorá sa zo stromu získava ešte pred východom slnka. Obsahuje veľké množstvo antioxidantov, ďalej potom alkaloid taspín, tanín a ďalšie látky, ktoré zodpovedajú za jej výnimočné protizápalové a hojivé účinky. Účinky živice Sangre de Drago Dračia krv má silné antibakteriálne, antivírusové, antimykotické, antioxidačné a hemostatické vlastnosti. Pri vonkajšom použití zastavuje krvácanie a je teda vhodná na ošetrenie všetkých povrchových rán a kožných defektov (od drobných rán až po vredy predkolenia), má sťahujúci (adstringentné) účinky, uľavuje pri hemoroidoch. Vykazuje epitelizačný účinky a urýchľuje tak hojenie rán, kože a slizníc.


Kedy Drags Imun mydlo pomáha:

urýchľuje regeneráciu, hojenie a obnovu kože
pôsobí dezinfekčne na niektoré typy plesňových ochorení pokožky a lézie vírusového pôvodu
osvedčuje sa u bradavíc a drobných bradavičnatých nádorčeky kože
zmierňuje zápaly kože, tj. Pôsobí na vyrážky a zápalové vriedky vo všetkých fázach ich vývoja
uplatní sa aj pri popáleninách 1. stupňa, tj. začervenanie, a potom na ich konečné hojenie
zmierňuje reakcie po uštipnutí hmyzom a upokojuje alergické kožné reakcie
nie je vhodné na otvorené rany, ale akonáhle sa rany zacelí prvotné hojivú tkanív, pomôže zrýchliť ich epitelizáciu a definitívne uzavretie pokožkou

Zloženie:

Sodium Palmae Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerín, Sorbitol, Palm Kernel Acid, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Croton lechleri, Potassium Palmae Potessium Palm Kernelate, Pentasodium Penetate, Tetrasodium etidronate


Balenie: 100 g

Dodatočné parametre

Kategória: mydlo
Na čo doplnok je: Žalúdok
Produkt: Mydlo
S obsahom: Dračia krv
Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadenie EÚ: Antioxidant
Značka: Energy
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JS Avatar autora | 16.3.2023
Absolútna spokojnosť. Všetko OK.

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195