ENERGY Droserin Renove

€15,75
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
1.10.2020

Na suchú, stenčenú pleť, ktorá tak nedostatočne plní svoju ochrannú funkciu. Je najmastnejšie zo všetkých krémov RENOVE, preto je vhodný aj pre najsuchšie typy pokožky. Chráni pred vonkajšími vplyvmi - chladom, vetrom i mrazom - uplatní sa teda aj ako zimné krém, pre všetky typy pleti. Je vhodný pre denné i nočné použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Droserin Renove náleží k prvku Kov, je spojený s energiou Sucha. Z ročných období náleží Kovu jeseň, zo svetových strán západ a v ľudskom živote sa ujíma vlády po plodnom období Zeme vo vrcholnej fáze aktívneho života. Obdobie Kovu je spojené s dozrievaním a zberom, neskôr s uvadáním a vysychaním. Tiež sa schopnosťou presadiť sa, s životné pevnosťou, zodpovednosťou a cieľavedomosťou, na druhej strane však s bojovnosťou, plačom, smútkom, zlú adaptabilitou a puntičkářstvím.
Vôňa myrtového háje zaliateho slnkom prebúdza a zbystruje všetky zmysly, navodzuje pocit bezpečia, vyrovnanosti a nadzmyslového vnímanie mieru.


Účinné ingrediencie:

čistý rastlinný olej arganový, mandľový, makadamiový, jojobový a černuchový, kyselina jantárová, esenciálne oleje geránium, bigaráde, niaouli, levandule a myrta, extrakt z aralky, divozelu, pamajoránu, chinínovníka, Sofora, skorocelu, Konopnica, kurkumy, sladkého drievka , kapucínka, Pľuzgierky, pľúcnika, podbeľa, proskurníka, prasličky, ruža, materinej dúšky, yzopu a ďumbiera.


Balenie: 50 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Pleť
Na akú časť tela: uši
Produkt: Kozmetika
Značka: Energy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: