ENERGY Droserin Renove

€16,78 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.6.2023

Na suchú, stenčenú pleť, ktorá tak nedostatočne plní svoju ochrannú funkciu. Je najmastnejšie zo všetkých krémov RENOVE, preto je vhodný aj pre najsuchšie typy pokožky. Chráni pred vonkajšími vplyvmi - chladom, vetrom i mrazom - uplatní sa teda aj ako zimné krém, pre všetky typy pleti. Je vhodný pre denné i nočné použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Droserin Renove náleží k prvku Kov, je spojený s energiou Sucha. Z ročných období náleží Kovu jeseň, zo svetových strán západ a v ľudskom živote sa ujíma vlády po plodnom období Zeme vo vrcholnej fáze aktívneho života. Obdobie Kovu je spojené s dozrievaním a zberom, neskôr s uvadáním a vysychaním. Tiež sa schopnosťou presadiť sa, s životné pevnosťou, zodpovednosťou a cieľavedomosťou, na druhej strane však s bojovnosťou, plačom, smútkom, zlú adaptabilitou a puntičkářstvím.
Vôňa myrtového háje zaliateho slnkom prebúdza a zbystruje všetky zmysly, navodzuje pocit bezpečia, vyrovnanosti a nadzmyslového vnímanie mieru.


Účinné ingrediencie:

čistý rastlinný olej arganový, mandľový, makadamiový, jojobový a černuchový, kyselina jantárová, esenciálne oleje geránium, bigaráde, niaouli, levandule a myrta, extrakt z aralky, divozelu, pamajoránu, chinínovníka, Sofora, skorocelu, Konopnica, kurkumy, sladkého drievka , kapucínka, Pľuzgierky, pľúcnika, podbeľa, proskurníka, prasličky, ruža, materinej dúšky, yzopu a ďumbiera.


Balenie: 50 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Pleťové krémy
Na čo doplnok je: Uši
Produkt: Kozmetika
Značka: Energy
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ĽS Avatar autora | 18.2.2023
Veľmi dobrý krém, používam ho celú zimu. Som maximálne spokojná.
5
AM Avatar autora | 8.5.2021
som veľmi spokojná

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195