ENERGY Hawaii Spirulina

€15,90 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

V čistej morskej vode, uprostred panenskej prírody Havajských ostrovov, získavame tú najlepšiu spirulinu na svete. Jej úplná výnimočnosť spočíva v jedinečnom prostredí, v ktorom zaliata slnkom pomaly rastie a silnie, aby načerpanou energiou a svojím unikátnym zložením napomáhala zdravia a vitalite nášho tela. Na 1 gram svojej váhy obsahuje viac nutričných látok než akýkoľvek iný produkt a ponúka pozoruhodnú škálu vitamínov, minerálov a živín.

Zloženie 1 tablety:

spirulina (Arthrospira platensis - 492 mg), oxid kremičitý - látka protihrudkujúca, inulín (2 mg), stearan horečnatý - látka protihrudkujúca.

Odporúčané dávkovanie:

2 tablety 1-3x denne. Počas užívania odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Upozornenie:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Zelené potraviny
Balenie: 200 tablet
Forma produktu: Tablety
Produkt: Doplnok stravy
S obsahom: Chlorella spirulina
Značka: Energy
Balenie: 200 tabliet
Účinné ingrediencie: Spirulina
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MB Avatar autora | 29.1.2021
Tento produkt užívam dlhšie a je kvalitny

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195