ENERGY Himalayan Apricot oil

€12 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
  • olej z marhuľových jadier
  • unikátny zdroj vitamínov B15 a B17

Detailné informácie

Podrobný popis

Himalayan Apricot obsahuje unikátny zdroj vitamínov B15 (kyselina pangamová) a B17 (laetril). Himalayan Apricot nájde svoje uplatnenie pri častom pozeraní do monitora. Himalayan Apricot je vhodný taktiež na vonkajšie použitie. Využiť ho môžete na výživné zábaly vlasov a rúk. 


Pôvod

Pakistan 

Odporúčané dávkovanie 

Jedna kávová lyžička 1x denne alebo 1 hodinu po večeri.

Užívanie 

Po troch týždňoch nasledujte vždy jeden týždeň pauza. 

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dodržujte dostatočný príjem tekutín. 

Nežiaduce účinky 

Himalayan Apricot nemá žiadne nežiaduce účinky. V prípade možných problémov sa poraďte s lekárom, lekárnikom alebo odborným poradcom Energy. 

Upozornenie 

Himalayan Apricot nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Himalayan Apricot je doplnkom stravy. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je liekom a nie je možné zamieňať ho za predpísané lieky. Himalayan Apricot nemá schválené liečivé účinky. Užívanie počas tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojim lekárom. 

Skladovanie 

Chráňte pred mrazom. Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 °C. Skladujte mimo dosahu detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Zelené potraviny
Balenie: 100 ml
Obsah minerálov: Draslík, Horčík, Vápnik, Železo
Obsah vitamínov: vitamín B17
Produkt: čaj
Značka: Energy
Objem: 100 ml
Účinné ingrediencie: Olej z marhuľových jadier.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
GP Avatar autora | 13.12.2022
Poznám produkt a som veľmi spokojná, odporúčam.

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195