ENERGY Himalayan Apricot oil

€9,92 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.1.2021

Unikátny zdroj vitamínov B 15 , B 17.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je zdrojom provitamínu A, vitamínu C aj skupiny B vrátane kyseliny listovej a ako jediný obsahuje unikátny vitamíny B 15 a < sub> B17 . Z minerálnych látok obsahuje železo, horčík, vápnik, draslík, meď, fosfor a kremík, ďalej nenasýtené mastné kyseliny

Dávkovanie:
Pre dospelých 1 čajová lyžička ráno alebo najmenej 1 hodinu po večeri Pre deti do 6 rokov 7 kvapiek denne (7 kvapiek = 0,35ml)

Dodatočné parametre

Kategória: Zelené potraviny
Balenie: 100 ml
Obsah minerálov: železo, Horčík, Vápnik, Draslík
Obsah vitamínov: vitamín B17
Produkt: čaj
Značka: Energy
Objem: 100 ml
Účinné ingrediencie: Olej z marhuľových jadier.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195