ENERGY Lapacho

€8 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
6.3.2024

Zdravotné tvrdenie pre bylinný čaj LAPACHO ENERGY: 

  • Antioxidant 1
  • Krvný tlak 1
  • Prirodzená obranyschopnosť - odolnosť 1

Detailné informácie

Podrobný popis

Zložka Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Lapačo červené 1
  • Antioxidant
  • Krvný tlak
  • Normálna činnosť pečene - vylučovanie 
  • Mikrocirkulácia
  • Prirodzená obranyschopnosť - odolnosť
  • Relaxácia - spánok

Čaj Lapacho

Čaj Lapacho, známy aj pod názvom Tabebuia serratifolia, sa získava z vysokého stromu s hladkou kôrou, ktorého účinky sú domorodým kmeňom známe už po storočia. V roku 1994 bola izolovaná najdôležitejšia obsahová látka, ktorej účinky boli testované na najrôznejších formách rakoviny. Brazílska vláda uvalila informačné embargo, ktoré bolo prelomené až v roku 1981. Od tejto doby záujem o Lapacho výrazne stúpa. 


Návod na prípravu a dávkovanie 

Do 1 litra vriacej vody 4 plné lyžičky čaju. 5 minút varte. Potom odstavte a nechajte 15 - 20 minút lúhovať. Môžete piť teplé aj studené. 1 liter odvaru vypite počas dňa, najlepšie medzi jedlami. Po 2 - 3 týždňoch užívania je vhodné urobiť si pauzu minimálne 1 mesiac. 

Časť rastliny 

Sušená drvená kôra stromu Tabebuia serratifolia.

Pôvod 

Stredné Peru, provincia Coronel Portillo. 

Nežiaduce účinky 

Lapacho nemá žiadne nežiaduce účinky. V prípade možných problémov sa poraďte s lekárom, lekárnikom alebo odborným poradcom Energy. 

Lapacho Energy a príbalový leták 

Pre viac informácií si môžete prečítať Brožúru čaju Energy (odkaz na stiahnutie pdf) 

Upozornenie 

Lapacho čaj nie je určený pre deti do 3 rokov. Užívanie počas tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojim lekárom. Lapacho čaj nie je vhodný pri nízkom tlaku, srdcovej nedostatočnosti, hnačkových a horúčkových chorobách. 

Skladovanie 

Chráňte pred mrazom. Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 °C. Skladujte mimo dosahu detí.


Skúsenosti a recenzie z internetu s Lapacho

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Obsah minerálov: Draslík, Horčík, Vápnik
Produkt: čaj, Doplnok stravy
Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadenie EÚ: Antioxidant, Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
Značka: Energy
Účinné ingrediencie: Sušená drvená vnútorná kôra stromu Tabebuia serratifolia.
Hmotnosť: 105 gramov
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MH Avatar autora | 15.2.2024
Vyborný čajík a super rýchle dodanie

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195