ENERGY Mycopan

€25,60 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
  • kombinácia vzácnych húb a bylinných extraktov
  • podľa TČM patrí k prvku zeme
  • ovplyvňuje dráhu sleziny-pankreasu a žalúdka

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný produkt Mycopan obsahuje vyvážený komplex vitálnych húb a bylinných extraktov.

Svojím pôsobením prispieva k harmonizácii dráhy sleziny-pankreasu a žalúdka a pozitívne ovplyvňuje ťažkosti, ktoré sa odrážajú v hmote príslušných orgánov a tkanív, ktoré zároveň vyživuje a posilňuje.

Čo je Mycosynergy

Základným princípom radu Mycosynergy je mykoterapia, teda využitie mimoriadnych vlastností vybraných druhov húb v spolupôsobení s ďalšou významnou zložkou, ktorú predstavuje fytoterapia. Cielene vybrané bylinné extrakty posilňujú účinok vitálnych húb žiaducim smerom a zároveň podporujú oblasti, ktoré by samotné huby v takto vysokých dávkach mali tendenciu oslabovať. Výsledným produktom sú vyvážené, dobre tolerované prípravky s vysokým a jasne definovaným pôsobením.

Účinné ingrediencie

Extrakt z ryšavca šikmého, extrakt z plamienky zimnej, extrakt zo šampiňónu brazílskeho, extrakt z feniklu obyčajného, extrakt z paliny ročnej, extrakt z anony.

Odporúčané dávkovanie

1 kapsula 3x denne. Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň pauza. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

Dodatočné parametre

Kategória: Huby
Balenie: 90 kapsúl
Zloženie: Extrakt z ryšavca šikmého (Inonotus obliquus) 161 mg, rastlinná kapsula (HPMC), extrakt z plamienky zimnej (Flammulina velutipes) 96 mg, extrakt zo šampiňónu brazílskeho (Agaricus blazei) 80 mg, extrakt z feniklu obyčajného (Foeniculum vulgare) 64 mg, extrakt z paliny ročnej (Artemisia annua) 48 mg, extrakt z anony (Annona muricata) 40 mg, stabilizátor – horečnaté soli mastných kyselín.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 27.8.2022
Max. Spokojnosť

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195