Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že v období od 2. apríla do 19. apríla nebude možné nás kontaktovať telefonicky. Pre akékoľvek otázky či potreby nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

ENERGY Nutritive Balsam

€9,40 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Položka bola vypredaná…

Nutritive balsam je vhodné kombinovať so všetkými Energy šampóny (možno ho ale použiť aj po bežnom šampónu), obzvlášť na suché, farbené alebo inak namáhané vlasy, ktoré potrebujú zregenerovať. Po aplikácii Nutritive Balsamo sa vlasy veľmi dobre rozčesávajú, nemajú snahu sa zamotávať a sú hodvábne lesklé.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kedy Nutritive Balsam pomáha:

podporuje prekrvenie pokožky, výživu a zdravý rast vlasov
zvyšuje ich lesk, pevnosť a rovnovážnu vlhkosť
uľahčuje rozčesávanie
znižuje lámavosť vlasov
chráni vlasy pred poškodením
pôsobí proti tvorbe lupín


Použitie:

Malé množstvo balzamu naneste na umyté a opláchnuté vlasy, rozčešte hrebeňom a nechajte asi 2 minúty pôsobiť. Dôkladne vlasy opláchnite a upravte je obvyklým spôsobom.

Balenie: 200 ml


Dodatočné parametre

Kategória: Vlasy
Balenie: 200 ml
Na čo doplnok je: Vlasy
Produkt: Balzam, Kozmetika
Značka: Energy
Objem: 200 ml
Účinné ingrediencie: Mandľový olej, makadamiový olej, pantenol, vitamín B3, vitamín E, ungurahui olej, ryžový proteín, sušený med, jojobový olej.
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195