ENERGY Organic Maca

€15,90 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maca je legendárny rastlinou peruánskych Ánd používanú po stáročia v tradičnom liečiteľstve. Rozsiahle plošiny tu obklopujú vysoké pohoria, zložená z vápenca, dolomitu a ďalších minerálov. Vietor a dážď je rozpúšťajú a sýti nimi pôdu v nížinách, ktorá štyri roky odpočíva a silnie. Maca má úžasnú schopnosť všetky tieto látky vstrebávať a uchovávať v čistej, prirodzenej forme. Obsahuje mnoho stopových prvkov (železo, vápnik, meď, zinok, horčík, draslík, sodík a jód), vitamínov (A, B1, B2, B6, B12, C a E), veľké množstvo aminokyselín, glykozidy, steroly, triesloviny, saponíny , terpenoidy a mnohé ďalšie.

Balenie: 100 g

Dodatočné parametre

Kategória: Zelené potraviny
Balenie: 100 g
Obsah minerálov: Draslík, Horčík, Vápnik, Zinok, Železo
Obsah vitamínov: Vitamín B12, Vitamín B6
S obsahom: Maca
Značka: Energy
Obsah: 100 gramov
Účinné ingrediencie: Prášok z hľuzy Lepidium meyenii.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
DP Avatar autora | 17.4.2024
Výborný produkt

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195