ENERGY Organic Sacha Inch oil

€12 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Prípravok Sacha Inchi oil obsahuje olej zo semien Sacha Inchi (Plukenetia volubilis). 

Detailné informácie

Podrobný popis

Organic Sacha Inchi predstavuje prírodný olej v tej najvyššej kvalite, pochádzajúci z peruánskej Amazónie. 


Pôvod

Peru

Odporúčané dávkovanie 

Jednu kávovú lyžičku 1 - 2x denne. Dá sa používať aj v studenej kuchyni. 

Užívanie 

Po troch týždňoch nasleduje vždy týždeň pauza v užívaní.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dodržujte dostatočný príjem tekutín. 

Nežiaduce účinky 

Organic Sacha Inchi nemá žiadne nežiaduce účinky. V prípade možných problémov sa poraďte s lekárom, lekárnikom alebo odborným poradcom Energy. 

Upozornenie 

Organic Sacha Inchi nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Organic Sacha Inchi je doplnok stravy. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je liekom a nie je možné zamieňať ho za predpísané lieky. Organic Sacha Inchi nemá schválené liečivé účinky. Užívanie počas tehotenstva a kojenia konzultujte so svojim lekárom. 

Skladovanie

Chráňte pred mrazom. Uchovávajte v suchu, mimo dosahu slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 °C. Skladujte mimo dosah detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Zelené potraviny
Balenie: 100 ml
Produkt: čaj, Doplnok stravy
Značka: Energy
Objem: 100 ml
Účinné ingrediencie: Olej zo semien Sacha Inchi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195