Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že v období od 2. apríla do 19. apríla nebude možné nás kontaktovať telefonicky. Pre akékoľvek otázky či potreby nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

ENERGY Protektin Renove

€16,20 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Je určený pre zmiešanú a mastnú pleť alebo problematickú pokožku so sklonom k vyrážkam, dermatitídam a akné. Účinne hojí zápalové a ekzémové ložiská, pritom pleť nevysušuje, ale napomáha jej vláčnosti, sťahuje póry. Je bohatým zdrojom vitamínov a minerálov, najmä vápnika a horčíka. Eliminuje tvorbu a rozsah pigmentových škvŕn prirodzene neutralizuje toxíny. Je vhodný ako denný aj nočný krém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Protektin Renove náleží k prvku Drevo a energiu Vetra. Patrí k nemu zelená farba, kyslá chuť a zo svetových strán východ. Z ročných období sa k nemu spája jar a v ľudskom živote analogicky bezstarostné detstvo. Drevo znamená prudký rozvoj, vízie, plánovanie, rozhodnosť, zvedavosť as ňou spojenú originalitu a kreativitu, ale tiež sa môže prejaviť Unáhlenosť v rokovaní, hnevom, či neschopnosťou plniť alebo dokončovať plány.
Vôňa cistu pretkaná levanduľou prináša sviežosť a čistotu ako tanec pri letnom daždi po rozkvitnutej lúke. Podporuje spoľahlivosť a dodáva odolnosť.


Účinné ingrediencie:

čistý rastlinný olej arganový, mandľový, konopný a makový, kaolín, kyselina jantárová, esenciálne oleje geránium, niaouli, levandule, bigaráde a cistus, extrakt z aralky, Sofora, jastrabiny, pakostu, kostihoja, sladkého drievka, pyštek, lopúcha, prasličky , puškvorca, sedmokrásky, lipkavca, šišiaka, úročníka, vilínu, fialky, lastovičníka, vresu a zemedymu.

Balenie: 50 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Pleťové krémy
Balenie: 50 ml
Produkt: Kozmetika
Značka: Energy
Objem: 50 ml
Účinné ingrediencie: Bylinný extrakt (pyštek obyčajný, lastovičník väčší, Bôľhoj lekársky, praslička roľná, lipkavec pravý, fialka trojfarebná, kostihoj lekársky, lopúch väčší, puškvorec obyčajný, vilín virginský, pakost smradľavý, zemedym lekársky, jerlín japonský, šišiak bajkalský, jastrabina lekárska , sedmokráska obyčajná, sladké drievko, vres obyčajný, arália mandžuská), éterické silice (geránium, niaouli, levandule, bigarádie a cistus), čistý rastlinný olej arganový, mandľový, konopný a makový, kaolín, kyselina jantárová.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195