ENERGY Protektin šampón

€9,40 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Normálne a mastné / tvorba lupín / farbené / jemné

Detailné informácie

Podrobný popis

PÔSOBENIE:

Vhodný pre ľahko sa mastiace a vypadávajúce vlasy, pre vlasy poškodené farbením alebo naopak, odfarbovaním. Podporuje kvalitu vlasov poškodených zvýšenou záťažou životného prostredia priemyselnými emisiami.

ÚČINKY NA PSYCHIKU:

Ovláda vás hnev alebo vás čaká výbušná situácia? Šampón Protektin pomôže s upokojením.

SPÔSOBY POUŽITIA:

Šampón naneste na mokré vlasy, ľahko vmasírujte, nechajte 2 – 3 minúty pôsobiť, potom opláchnite.

Rovnako ako pri všetkých prírodných prostriedkoch, aj pri šampónoch platí, že pri dlhodobom používaní jedného typu môžu stratiť svoju schopnosť regenerácie. Preto je vhodné jednotlivé typy šampónov raz za čas striedať. Šampón odporúčame kombinovať s koncentrátmi, krémami a mydlami Pentagramu®. 

Spojením vnútornej a vonkajšej starostlivosti umocníte účinky na vaše telo a myseľ.

Ak potrebujete, na umyté vlasy naneste v malom množstve Nutritive balzam, rozčešte hrebeňom a nechajte približne 2 minúty pôsobiť. Potom dôkladne opláchnite.

Dodatočné parametre

Kategória: Šampóny
Na čo doplnok je: Vlasy
Produkt: Kozmetika, Šampón
Značka: Energy
Objem: 180 ml
Účinné ingrediencie: Bylinný extrakt (lnice květel, vlaštovičník větší, úročník bolhoj, přeslička rolní, svízel syřišťový, violka trojbarevná, kostival lékařský, lopuch větší, puškvorec obecný, vilín virginský, kakost smrdutý, zemědým lékařský, jerlín japonský, šišák bajkalský, jestřabina lékařská, sedmikráska obecná, lékořice lysá, vřes obecný, arálie mandžuská), éterické silice (geránium, niaouli, levandule, bigarádie a cistus).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195