ENERGY QI COLLAGEN

€22,30 / ks €42,20 / ks od €22,30 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks) Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks) Zvoľte variant
Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
16.7.2024 16.7.2024 Zvoľte variant

Veľmi účinný kolagénový nápoj vďaka zosilnenému efektu pôsobenia 3 zložiek. Obsahuje bioaktívny morský kolagén I. a II. typu doplnený o ajurvédsky bylinný komplex a prírodný vitamín C z extraktu aceroly.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolagén patrí ku stredovej Zemi - Zem, ktorá zaisťuje samotný život. Nesie so sebou premeny Zeme, zabezpečuje vlhkosť, kyprosť, plnosť, pohyb. Stredová Zem obsahuje 50 % jangu a 50 % jinu, vytvára harmóniu v orgánoch aj v našom živote. Dlhodobé užívanie QI Collagen sa tak odrazí nielen na koži a kĺboch, kde by sme jeho účinky mali spozorovať najskôr, ale sľubuje nám aj harmonizáciu celého organizmu.

Podľa TČM QI Collagen ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy žalúdka, pankreasu a sleziny, srdca, osrdcovníka a troch ohnísk. Významným efektom je vzájomné vyrovnávanie jangových a jinových meridiánov, teda meridiánov tzv. Párových orgánov.

Použitie: 

Dve zarovnané kávové lyžičky (5 000 mg) rozpustite v 200 ml (alebo viac) vlažnej vody.
Najlepší účinok dosiahnete pomalým popíjaním v priebehu niekoľkých hodín.
Na dosiahnutie bežného účinku postačí užiť raz denne, pre zvýšenie efektu dvakrát – dopoludňajšia a popoludňajšia dávka. Možno užívať dlhodobo. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Zloženie

  • Boswelia serrata (kadidlovník) udržiava optimálne zdravie kostí a kĺbov.
  • Curcuma longa (kurkumovník) napomáha zdraviu pokožky a jej mladistvému ​​vzhľadu.
  • Starostlivo vybraný kolagén pochádza z voľného hlbokomorského výlovu z chladných vôd v okolí Islandu.

Upozornenie: 

Výživový doplnok. Výrobok nie je vhodný pre deti. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Výživové doplnky nie sú určené ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 °C. Chráňte pred mrazom. Skladujte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Nápoje
Zloženie: Islandský kolagén I. a II. typu, extrakty z plodu aceroly, koreňa kurkumovníka dlhého (Curcuma longa), kadidlovníka pilovitého (Boswellia serrata) a plodu morušovníka bieleho (Morus alba).
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
SM Avatar autora | 8.10.2021
Veľmi

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195