ENERGY Raw Aguaje

€15,90 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Výborným prostriedkom napríklad pre tehotné a dojčiace ženy, pretože zlepšuje stav kostí a svalov u detí. Doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Napomáha vyrovnávať prirodzenú hormonálnu hladinu, veľmi dobre pôsobí pri menopauze, zvyšuje libido u žien, podporuje zväčšenie pŕs a správne formovanie zadku, pôsobí proti vypadávaniu vlasov a podporuje ich lesk, u žien pomáha odstrániť migrény, problémy s pleťou a osteoporózou, podporuje správny vývoj buniek, slizníc, kostí a krvotvorby, je výborným prostriedkom pre tehotné a dojčiace ženy, pretože zlepšuje stav kostí a svalov u detí.

Uprostred pralesov v povodí juhoamerických riek Amazonka a Orinoko rastie palma Mauritia, jedna z najkrajších paliem na Zemi. Po stáročia miestni obyvatelia veria, že krivky jej kmeňa, kyprosť zpeřených listov a súmernosť koruny poskytujú skrze jej plody dokonalú esenciu ženskosti a krásy.

V dnešnej dobe vďaka moderným laboratórnym metódam vieme, že tomu skutočne tak je.

Upozornenie:
Doplnok stravy. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov! Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Bez lepku.

Dodatočné parametre

Kategória: Zelené potraviny
Balenie: 90 kapsúl
Produkt: čaj, Doplnok stravy
Značka: Energy
Balenie: 90 kapsúl
Účinné ingrediencie: Mletý sušený plod Agua.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195