ENERGY Raw Ambrosia

€15,48
Momentálne nedostupné (> 5 ks)

Vhodná napríklad v čase zvýšenej psychickej alebo fyzickej záťaže.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ambrosia je úľový peľ, biologicky fermentovaný pôsobením špecifických baktérií a enzýmov. Jedná sa o vrcholný produkt apiterapie, bohatý na dôležité a telu mimoriadne prospešné prírodné látky.
Je jedným z pomerne žiadaných a nesporne významných produktov z radu zelených potravín. Získava sa z prírody tak, ako v nej prirodzene existuje - bez ďalšej extrakcie, sušenie, alebo prípadného tabletovanie. Takto "živé" produkty majú obrovskú silu, ale na druhej strane je tu tiež úskalia v podobe možných prírodných procesov, ktoré v nich môžu za určitých konštelácií pokračovať. Tento proces nie je závadný po stránke mikrobiologické alebo kvalitatívny, avšak po stránke estetickej môže produkt úplne diskvalifikovať. Pre balenia je zvolená šetrná a úplne prírodný metóda hlbokého schladenie a následného balenia v ochrannej atmosfére. Tento postup najlepšie zachová všetky hodnoty produktu a zároveň efektívne zabezpečí, aby zákazník dostal produkt, ktorý mu prinesie len radosť a prospech.

Dopĺňa sily v období rekonvalescencie a pri pooperačných stavoch, pomáha pri nechutenstve, stratách hmotnosti, blahodarné účinky na hormonálnu aktivitu a menopauze, posilňuje životnú vitalitu a energiu, podporuje športové vytrvalosť, zvyšuje psychickú výkonnosť, podporuje tvorbu sliznice maternice u žien, náchylné najmä v období pred prechodom na degeneratívne zmeny.


Zloženie:
fermentovaný včelí peľ perga - 100%

Dávkovanie:
1- 2 čajové lyžičky denne (1 čajová lyžička = 4 g)

Balenie: 100 g

Upozornenie:
Doplnok stravy. Výrobok nie je určený osobám alergickým na včelie produkty! Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov! Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

Dodatočné parametre

Kategória: Zelené potraviny
Forma produktu: tablety
Produkt: Doplnok stravy, čaj
Značka: Energy
Účinné ingrediencie: Fermentovaný včelí peľ perga.
Balenie: 100 gramov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: