ENERGY Ruticelit Renove

€15,75
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.1.2021

Svoju ľahkou revitalizačné kompozíciou je určený pre všetky typy pleti. Ak nemáte pleť príliš mastnú ani nepociťujete suchosť a sťahovanie, Ruticelit renove je ten pravý. Je vhodný najmä pre pleť s rozšírenými žilkami - kuperózou. Spevňuje a posilňuje pružnosť ciev, podporuje mikrocirkuláciu, zmierňuje svrbenie. Pokožku zmäkčuje a zvláčňuje. Je vhodný ako denný aj nočný krém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ruticelit Renove náleží k prvku Oheň a energiám Tepla a Žiary. Pre Oheň je typická horká chuť, južná svetová strana a z ročných období samozrejme leto. V ľudskom živote predstavuje dobu radostného mladosti. Obdobie Ohňa je spojené s intenzívnym duševným vývojom, zvedavosťou, intuíciou a smiechom, schopnosťou prežívať šťastie nezávisle od vonkajších faktorov. Na druhú stranu sa môže prejavovať zmätenosťou v rokovaní a neschopnosťou sa vyjadriť.
Ruža je čistá láska skoncentrovaná do kvapky esencie, ktorá podporí radosť, dôveru a prijatie sama seba.


Účinné ingrediencie:

čistý rastlinný olej arganový, mandľový, makadamový a černuchový, kyselina jantárová, Vermesin®, esenciálne oleje geránium, bigaráde, vanilka, ruže a cyprus, extrakt z meruzalky, Sofora, ginka, pagaštanu, komonica, kostihoja, krvavce, nechtíka, pohánky, arniky, prasličky, ruty, ľubovníka, úročníka a hamamelu.

Balenie: 50 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Pleť
Balenie: 50 ml
Produkt: Kozmetika
Značka: Energy
Objem: 50 ml
Účinné ingrediencie: Bylinný extrakt (jerlín japonský, ríbezle čierny, krvavec lekársky, ruta voňavá, pohánka obyčajná, ginko dvojlaločné, vilín virginský, praslička roľná, arnika horská, pagaštan konský, ľubovník bodkovaný, kostihoj lekársky, komonica lekárska, nechtík lekársky, Bôľhoj lekársky ), éterické silice (geránium, bigarádie, vanilka, ruže a cyprus), čistý rastlinný olej arganový, mandľový, makadamiový a černuchový, kyselina jantárová, Vermesin®.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: