ENERGY Ruticelit Renove

€16,20 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Svoju ľahkou revitalizačné kompozíciou je určený pre všetky typy pleti. Ak nemáte pleť príliš mastnú ani nepociťujete suchosť a sťahovanie, Ruticelit renove je ten pravý. Je vhodný najmä pre pleť s rozšírenými žilkami - kuperózou. Spevňuje a posilňuje pružnosť ciev, podporuje mikrocirkuláciu, zmierňuje svrbenie. Pokožku zmäkčuje a zvláčňuje. Je vhodný ako denný aj nočný krém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ruticelit Renove náleží k prvku Oheň a energiám Tepla a Žiary. Pre Oheň je typická horká chuť, južná svetová strana a z ročných období samozrejme leto. V ľudskom živote predstavuje dobu radostného mladosti. Obdobie Ohňa je spojené s intenzívnym duševným vývojom, zvedavosťou, intuíciou a smiechom, schopnosťou prežívať šťastie nezávisle od vonkajších faktorov. Na druhú stranu sa môže prejavovať zmätenosťou v rokovaní a neschopnosťou sa vyjadriť.
Ruža je čistá láska skoncentrovaná do kvapky esencie, ktorá podporí radosť, dôveru a prijatie sama seba.


Účinné ingrediencie:

čistý rastlinný olej arganový, mandľový, makadamový a černuchový, kyselina jantárová, Vermesin®, esenciálne oleje geránium, bigaráde, vanilka, ruže a cyprus, extrakt z meruzalky, Sofora, ginka, pagaštanu, komonica, kostihoja, krvavce, nechtíka, pohánky, arniky, prasličky, ruty, ľubovníka, úročníka a hamamelu.

Balenie: 50 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Pleťové krémy
Balenie: 50 ml
Produkt: Kozmetika
Značka: Energy
Objem: 50 ml
Účinné ingrediencie: Bylinný extrakt (jerlín japonský, ríbezle čierny, krvavec lekársky, ruta voňavá, pohánka obyčajná, ginko dvojlaločné, vilín virginský, praslička roľná, arnika horská, pagaštan konský, ľubovník bodkovaný, kostihoj lekársky, komonica lekárska, nechtík lekársky, Bôľhoj lekársky ), éterické silice (geránium, bigarádie, vanilka, ruže a cyprus), čistý rastlinný olej arganový, mandľový, makadamiový a černuchový, kyselina jantárová, Vermesin®.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195