ENERGY Spirulina Barley

€15,90 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pôsobenie spiruliny upokojuje a sťahuje dravé a nie vždy dlhodobo akceptovateľné účinky Barleya, ktorý naopak urýchľuje účinok spiruliny. Výsledkom je veľmi dobre vyvážený prípravok pre kategóriu značne vyťažených jedincov, ktorí potrebujú veľmi rýchlo dopĺňať aktívnu energiu, ale dlhodobo nie sú schopní prijať barley.

Spirulinu Barley používame všade tam, kde pôsobenie chlorely je príliš pomalé a účinky Barleya zase príliš výrazné!
Spirulina Barley ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy žalúdka, pankreasu a sleziny, tenkého a hrubého čreva, pečene, žlčníka, srdca, osrdcovníka a troch ohnísk.

Balenie: 200 tablet

Dodatočné parametre

Kategória: Zelené potraviny
Balenie: 200 tablet
Forma produktu: Tablety
Na čo doplnok je: Žalúdok
S obsahom: Chlorella spirulina
Značka: Energy
Balenie: 200 tabliet
Účinné ingrediencie: Šťava z listov mladého jačmeňa v prášku, spirulina.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JP Avatar autora | 19.5.2021
Odporúčam áno.????

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195