ENERGY Water Balance

€11 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

čistiace a relaxačné pleťová voda

  • upokojuje podráždenú a problematickú pokožku
  • harmonizuje unavenú pleť
  • má stimulujúce účinky na koži

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie pleťovej vody Water balance

Čistiaca a relaxačné pleťová voda v jedinečnom zložení hydrolátu Cistus ladanifer a Lavandula stoechas, rastúcich v symbióze vo voľnej prírode na slnečných kopcoch južného Portugalska. Kombinácia týchto hydrolátu využíva synergia a vzájomnej podpory účinku oboch rastlín.

Pleťová voda Water balance upokojuje podráždenú a problematickú pokožku a zároveň harmonizuje unavenú a stimuluje povädnutú pleť.

Účinné ingrediencie

Kombinácia hydrolátu Cistus ladinefer a Lavandula stoechas.

Dodatočné parametre

Kategória: Pleťové vody
Balenie: 150 ml
Na čo doplnok je: Pleť
Produkt: Kozmetika
Značka: Energy
Objem: 150 ml
Účinné ingrediencie: Kombinácia hydrolátu Cistus ladinefer a Lavandula stoechas.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195