Everest Ayurveda NOBARA

€6,01 –18 %
Everest Ayurveda NOBARA
€6,01 –18 % €4,89 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
4.12.2023

Divoká ruža

Veľmi jemná, ľahká a sladkastá vôňa pripomínajúca rozkvitnuté japonské kvetinové záhrady. Táto vôňa uvoľňuje pri strese a napätí, prináša vnútornú radosť a celkový pocit ľahkosti ľudského bytia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hikali Koh a Kenmei Do je rád vznešených vonia, pripravovaných podľa tradičných receptúr najlepších japonských majstrov vonných zmesy, ktore nás unáša do sveta umenia a poézie, malebnej prírody, prekrásnych záhrad a Chrámová japonskej kultúry a prebúdza v nás Prirodzený zmysel pre pokoru a vznešenosti.

Príprava

Po zapálení plameň uhaste a nechaj tlieť na vhodnej podložky.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Zloženie: kvety žlté a biele ruže, spikenard, santalové drevo
Obsah: 1 rolka - 36 tyčiniek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.