Fohow Hygienické vložky slipové - Fohow Sanitary Napkins

€5,23 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
 • slipové vložky
 • bakteriostatický účinok
 • eliminácia nepríjemného zápachu
 • zlepšenie mikrocirkulácie
 • pomáha udržiavať optimálnu mikroflóru

Detailné informácie

Podrobný popis

Denné vložky Fohow novej generácie rýchlejšie absorbujú a nie sú deformované. Sú ešte bezpečnejšie, mäkšie, pohodlnejšie a vzdušnejšie, majú liečivé účinky a starostlivo sa starajú o zdravie žien. Vylepšené vankúšiky Fohow používajú systém 4 v 1 (zelený pásik), pokročilý absorpčné prvok a vylepšený uzavretý balíček s ochranou 360 stupňov. Vďaka použitiu šestivrstvého materiálu šetrného k životnému prostrediu vložky Fohow prekonávajú podobné produkty iných výrobcov v oblasti priedušnosti, absorpcia vlhkosti, spoľahlivosti a ďalších parametrov.

WELLNESS FUNKCIE

Vylepšený zelený pásik 4v1 novej generácie má bakteriostatický účinok, eliminuje nepríjemný zápach, zlepšuje mikrocirkuláciu a pomáha udržiavať optimálnu mikroflóru. K denným vložkám Fohow je prikladaný darčekový test, ktorý kontroluje výskyt zápalových procesov v reprodukčných orgánoch, čo ženám umožňuje kedykoľvek skontrolovať zdravotný stav a včas rozpoznať problémy.

SYSTÉM 4 V 1 (ZELENÝ PÁSIK)

 1. nanočastice striebra: majú antibakteriálny účinok, znižujú prípadný zápal, udržujú optimálnu acidobázickú rovnováhu reprodukčných orgánov, znižujú riziko gynekologického zápalu
 2. dlhovlnné infračervené žiarenie: zlepšuje mikrocirkuláciu krvi, zlepšuje imunitu
 3. anióny: majú baktericídny účinok, eliminujú nepríjemný zápach, zmierňujú zápaly, nemajú vedľajšie účinky
 4. magnety: aktivujú magnetické pole tela, podporujú zdravý metabolizmus, zabraňujú zápalovým procesom v reprodukčných orgánoch

mäkkosť a POHODLIE

Vonkajšia vrstva vlneného materiálu dodáva pocit mäkkosti a pohodlia, rýchlo absorbuje vlhkosť, je úplne bezpečná, vhodná pre citlivú pokožku.

suchosť a PRIEDUŠNOSŤ

Membránová základňa je dobre priedušná, ale zároveň si uchováva vlhkosť, zaisťuje dlhodobú "suchosť" a pohodlie. Membránová základňa tesnenie Fohow značne presahuje základ tradičných tesnenia z plastovej fólie, ktorá neumožňuje prenikaniu vzduchu alebo vlhkosti. Tradičné vložky sú veľmi priedušné, čo spôsobuje zrýchlenú reprodukciu baktérií, ktoré vyvolávajú gynekologické ochorenia. Použitie zlepšeného, absolútne sterilného polymérového absorbentu vysokej molekulovej hmotnosti umožňuje rýchlo absorbovať a spoľahlivo zadržať vlhkosť. Tesnenie sa nedeformuje ani pri silnom vyťažení.

PRIESTOROVÝ DESIGN HRANY

Vylepšený objemový dizajn so zvýšenou výškou a šírkou okrajov tesnenie poskytuje dokonalé spojenie s telom a kompletnú ochranu proti úniku.

BEZPEČNOSŤ A HYGIENA

 1. Pre výrobu vonkajších obalov používame potravinárskej hliníkovej fólie. Balenie poskytuje 360 stupňovú ochranu, spoľahlivo chráni obsah pred vlhkosťou, choroboplodnými zárodkami a plesňami. Tesnenia sú vyrobené na automatizované linke, nesiaha sa na ne rukami, čím sa zabráni opätovnému znečisteniu a zaistí sa spoľahlivá ochrana a sterilita.
 2. Ako plnivo používame sterilný polymér s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorý spĺňa štátne hygienické normy.
 3. Lepiaca základ - špeciálna netoxické a bezpečné lepidlo, ktorého zvyšky na posteľnej bielizni nevyvolávajú gynekologické ochorenia.

Upozornenie

Prosím, použité výrobky v hygienickom obale, odkladajte na k tomu určené miesta, nie do záchodu. Po otvorení obalu, skladujte v čistom a suchom mieste. Ak sa necítite dobre, prerušte používanie výrobkov a vyhľadajte lekára!

Dodatočné parametre

Kategória: Intímna hygiena
Produkt: Kozmetika, Vložky
Značka: Fohow
Obsah: 1 balenie po 30 ks
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
DZ Avatar autora | 14.5.2021
som veľmi spokojná

Doplnky stravy od firmy Fohow majú notifikáciu MZČR, výrobky pre osobnú hygienu majú certifikát EÚ.


Cordyceps s.r.o., Koleč 78, 273 29 Koleč
IČ 27928942