Hyaluron N-Medical 30 kapsúl – 100 % kyselina hyalurónová

€50,44 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Výživový doplnok Hyaluron N-Medical cps (30 kapsúl) je unikátne vyvinutý prípravok na vnútorné užívanie, vyrobený zo 100 % čistej bioaktívnej kyseliny hyalurónovej. V každej kapsule Hyaluron N-Medical cps sa nachádza 180 mg bioaktívnej kyseliny hyalurónovej. Výroba prebieha za podmienok správnej výrobnej praxe v Hradci Králové.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hyaluron N-Medical cps 30 kapsúl (výživový doplnok) je unikátne vyvinutý prípravok na vnútorné užívanie. Hyaluron N-Medical cps je vysokokvalitný produkt vyrobený zo 100 % čistej bioaktívnej kyseliny hyalurónovej. Výroba prebieha za podmienok správnej výrobnej praxe v Hradci Králové v Českej republike.

Hyaluron N-Medical cps obsahuje 180 mg farmaceuticky spracovanej kyseliny hyalurónovej s rôznou molekulovou hmotnosťou, čo zaisťuje maximálnu využiteľnosť produktu. V každej kapsule Hyaluron N-Medical cps sa nachádza 180 mg bioaktívnej kyseliny hyalurónovej. Hyaluron N-Medical cps môže byť preto veľmi prospešný aj pre Vás.

Aktívne látky v 1 kapsule:

Hyaluronát sodný (kyselina hyalurónová) = 180 mg (Referenčná hodnota príjmu nie je stanovená).

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 1 – 3 kapsuly denne pred hlavným jedlom. Zapite dostatočným množstvom tekutín. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie:

Hyaluron N-Medical kapsuly skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom a vlhkosťou. Udržujte mimo dosahu detí. Po každom použití výrobok starostlivo zatvorte.

Forma výživového doplnku:

Želatínové vegánske kapsuly.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná pleťová kozmetika
Zloženie: Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová, nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, mikrokryštalická celulóza.
Balenie: 30 kapsúl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

N-Medical, s.r.o. sa zaoberá predajom a distribúciou produktov (doplnkov, zdravotníckych prostriedkov a kozmetiky) pre každodennú potrebu.

Výrobnými partnermi sú renomované české a európske farmaceutické spoločnosti.

N-Medical s.r.o.
U Olivovny 1640/2, Říčany, 25101
IČ: 05006899