Konopný Táta KONOPNÝ ČAJ DOBRÝ SPÁNOK

€5,31 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
2.3.2021
Položka bola vypredaná…

Spánok je jeden z kľúčových faktorov pre spokojný a šťastný život. S týmto konopným čajom budete spať ako dudok.

Konopný čaj Dobrý spánok podporuje:

  • upokojujúci spánok
  • relaxáciu
  • duševné zdravie
  • emočné rovnováhu

Čaj si robte vždy čerstvý a najlepšie pol hodiny pred spaním.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka ručnému zberu konope nájdete v čaji konopné listy, kvety prípadne trochu semienok a vetvičiek. V celej rastline konope sú obsiahnuté kanabidioly, terpény, flavonoidy, vitamíny a minerály. Konopný čaj je vhodný pre upokojenie mysle, uvoľnenie telesného pnutia, pre lepší spánok. Čaj nepôsobí omamne a najlepšie výsledky spoznáte pri pravidelnom užívaní. Ďalšie bylinky ktoré v čaji nájdete podporujú rýchlejšie zaspanie, pokojnejší a hlbší spánok.

PRÍPRAVA konopného ČAJE

Vyskúšajte viac spôsob príprav a tiež naladit Váš obľúbený postup k dokonalosti. Výslednú chuť najviac ovplyvňuje množstvo konope, teplota vody a doba lúhovania. Po príprave určite čaj sceďte, aby nezhorkla. Pokiaľ Vám čaj príde silný pri ďalšej príprave dajte menej čaju, alebo zalejte chladnejšie vodou, prípadne nechajte kratšiu dobu lúhovať.

PRÍPRAVA DO hrnčekov

2 čajové lyžičky sypaného konopného čaju zalejte cca 250ml cca 85º C vody. (Uvarenú vodu nechajte zhruba 5 minút odstáť). Lúhujte 4 minúty, čaj sceďte a pridajte pár kvapiek konopného oleja, ghí, alebo kokosového oleja. Za zhruba 5 minút je čaj príjemne teplý a má lahodnú chuť. Tip: Prípravu si usnadíte s čajovým sitkom (bambusovým i nerezovým).

PRÍPRAVA VO FRENCH PRESS

Na cca 800 ml vody použite 5 polievkových lyžíc sypaného konopného čaju. Konope zalejte približne 85º C vodou (zhruba 5 minút po dovarení v rýchlovarnej kanvici) a nechcite 5 minút odstáť. Potom stlačte french press a čaj prelejte do kanvice (aby nedochádzalo k ďalšiemu lúhovania). Pridajte lyžičku kokosového, alebo konopného oleja, prípadne kúsok masla a za 10 minút máte lahodný nápoj pre lepší zaspanie i spánok.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Zloženie: 70% Konopí, Meduňka nať, Mateřídouška nať, Heřmánek květ, Třezalka nať, Pomeranč květ, Kozlík kořen, Chmelové šištice
Obsah: 50 gramov
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Konopný Táta to je poctivá práca, slobodná myseľ a dobrá nálada. S týmto mottom vytvára širokú škálu kanabisových produktov. Vyrába kvalitné konopné masti s certifikátom obsahu CBD, konopné čaje, čerstvo lisovaný panenský konopný olej, CBD aj CBG oleja, konopnú kávu a lúpaná konopné semienka.