Medosvíčky Jan Melich tělové svíce na harmonizaci lymfatického systému

€32 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Telové sviečky pomáhajú harmonizovať energetické dráhy lymfatického systému. Nachádzajú využitie v prípade zvyšovania hmotnosti, tráviacich ťažkostiach, zadržiavania vody v organizme a nadúvania. Prispievajú k zmierneniu bolestí prsníkov počas menštruačného obdobia a problémov s močovo pohlavným ústrojenstvom.

Pred aplikáciou jednotlivých sviečok aktivujte body, na ktoré sa budú prikladať, masážou krémom alebo olejom. Odporúčame využiť 100 % prírodný masážny krém pod sviečky z našej ponuky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako telové sviečky pracujú?

Sviečkovanie je prastará prírodná a veľmi účinná metóda. Naštartuje energetické dráhy a aktivuje regeneráciu lymfatického systému, následne celého tela. Teplo sviečky uvolňuje nahromadené usadeniny, pozitívne ovplyvňuje prípadné zablokované toky energie. Obnoví sa prúdenie tekutín medzi bunkami. Cez rozšírené póry kože sa dostanú do zablokovaných tokov výťažky liečivých zložiek. Podtlak komínovým efektom vytiahne rozpustené usadeniny a zápaly tela na stenu sviečky a zaháji regeneráciu organizmu.

Komínový efekt

Lievikovito zvinutý – kónický tvar umožňuje vytvorenie podtlaku, inak komínového efektu. Vďaka nemu sviečky uvoľňujú bloky vzniknuté v organizme. Vyťahujú nežiadúce látky, chorobné zárodky, toxíny a následne harmonizujú. Sviečky Medo sú duté, stabilné a sú výborným spojencom v boji s bolesťami, zápalmi, či akútnymi, aj chronickými chorobami. Zbavujú stresu, strachov nahromadených počas života a navracajú stratenú rovnováhu. Sú prírodným a relaxačným nástrojom liečiteľstva.

Použitie

Pred požitím telovej sviečky, potrieme a pomasírujeme postihnuté miesto krémom alebo olejom. (Odporúčame využiť 100 % prírodný masážny krém pod sviečky z našej ponuky.) Stratégiou sviečok s terapiou je rozpísaný návod na obale produktu, ktorý predstavuje terapiu pre konkrétnu časť tela. Výhodou je, že ich je možné použiť podľa návodu v teple domova a ušetriť tak za aplikáciu u terapeuta. Na ilustrovanej postave sú označené body, na ktoré sa telová sviečka prikladá. Sviečku zapálime na hornom, širšom okraji. Ohorok sviečky zahasíme do vopred pripravenej nádoby s vodou.

  • PRVÝ DEŇ: čierne sviečky (2 na uzliny v podpaží + 2 na uzliny na trieslach).
  • DRUHÝ DEŇ: biele sviečky (2 na uzliny v podpaží + 2 na uzliny na trieslach).
  • TRETÍ DEŇ: pauza.
  • ŠTVRTÝ DEŇ: žlté sviečky (2 na uzliny v podpaží + 2 na uzliny na trieslach).
  • PIATY DEŇ: pauza.
  • ŠIESTY DEŇ: žlté sviečky (2 na uzliny v podpaží + 2 na uzliny na trieslach).

V prípade potreby terapiu opakujeme.

Po aplikovaní sviečky potrieme vypaľované miesto krémom alebo olejom a zacelíme energetické telo. Po aplikácii zostanú na ohorku, gáze drobné nečistoty. Z nich dokážeme vyčítať, čo v tele prebieha. Jemný prášok – baktérie, opuchy … Ak objavíte hrudky v prášku – ich farba môže určiť ich pôvod, problém a chorobu. Žlté a zelené hrudky – zápaly, ružové a červené – krvné zrazeniny a tromby, sivé a čierne sú kamene a piesok. Po niekoľkých aplikáciách bývajú menšie, až napokon celkom zmiznú.

Dodatočné parametre

Kategória: Telové sviece
Obsah: 2x 10ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobou ušných a telových sviečok sa zaoberáme už roky, počas ktorých sme testovali rôzne varianty a techniky šúľania. Boli to roky vzdelávania, trpezlivosti a pokory. Aktuálne predstavujeme sviečky, na ktoré sme právom hrdí.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČO 50776797