Medosvíčky Jan Melich tělové svíce na probuzení sexuální energie

€18 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Sexuálna energia je najstaršou pozemskou energiou, výživou nášho tela a v neposlednom rade spojivom s vlastnou intimitou a vnútornou podstatou potešenia. Je jednou z najprirodzenejších vecí, kultiváciou bytia a samotnou oslavou života.

Sada ručne vyrobených telových sviečok Medo je určená na prebudenie hojnosti, ktorá je často obmedzená mysľou sexuálnej energie a zvýšenie libida. Svojou podstatou zbavujú stresu a pôsobia relaxačne. Ich vypaľovaním na strede hrudníka a podbruška dochádza k uvoľneniu sexuálnej energie, ktorá je v mnohých prípadoch zablokovaná. V prípade dôkladného premasírovanie miest, na ktoré sa budú sviečky prikladať, dochádza ku kultivácii intimity.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sexualita je prepojená s energiou v druhej čakre, ktorá sa prejavuje vo forme citov a tvorivého konania. U mužov predstavuje impulz k vytvoreniu nového života, ktoré ženy prijímajú v podobe splodenia. Spojením hlavy vo forme vloženého zámeru do sviečky, srdca v podobe precítenia myšlienky, emócií a druhej čakry vedúcej ku kreatívnemu procesu, dochádza k podpore hojnosti. Keď sa totiž spojí myšlienka (hlava) a pocit (srdce), dokážeme vytvoriť čokoľvek (2. čakra).

Hojnosť je všadeprítomná okolo nás, no jej prijímanie do vlastného života je vedome, či nevedome ohraničené mysľou. Zmenou myšlienkových pochodov a otvorením srdca radosti, každá bunka v tele začne cítiť a priťahovať veci, situácie a stavy, ktorými chceme žiť.

Balíček sviečok obsahuje starostlivo vybranú zmes telových sviečok vyrobených z panenského včelieho vosku, 100 % bavlneného plátna a množstva účinných látok. Sviečky neobsahujú esenciálne oleje, sú ručne a s láskou vyrobené na Slovensku.

Komínový efekt

Lievikovito zvinutý – kónický tvar umožňuje vytvorenie podtlaku, inak komínového efektu. Vďaka nemu sviečky uvoľňujú bloky vzniknuté v organizme. Vyťahujú nežiadúce látky, chorobné zárodky, toxíny a následne harmonizujú. Sviečky Medo sú duté, stabilné a sú výborným spojencom v boji s bolesťami, zápalmi, či akútnymi, aj chronickými chorobami. Zbavujú stresu, strachov nahromadených počas života a navracajú stratenú rovnováhu. Sú prírodným a relaxačným nástrojom liečiteľstva.

Použitie

Pred požitím telovej sviečky, potrieme a pomasírujeme postihnuté miesto krémom alebo olejom. Stratégiou sviečok s terapiou je rozpísaný návod na obale produktu, ktorý predstavuje terapiu pre konkrétnu časť tela. Výhodou je, že ich je možné použiť podľa návodu v teple domova a ušetriť tak za aplikáciu u terapeuta. Na ilustrovanej postave sú označené body, na ktoré sa telová sviečka prikladá. Sviečku zapálime na hornom, širšom okraji. Ohorok sviečky zahasíme do vopred pripravenej nádoby s vodou.

PRVÝ DEŇ:

  • červené sviečky (3 na podbruško);
  • zelené sviečky (1 na stred hrudníka).

DRUHÝ DEŇ:

  • pauza.

TRETÍ DEŇ:

  • ružové sviečky (3 na podbruško);
  • biele sviečky (1 na stred hrudníka).

ŠTVRTÝ DEŇ:

  • pauza.

PIATY DEŇ:

  • biele sviečky (1 na podbruško + 1 na stred hrudníka).

Po aplikovaní sviečky potrieme vypaľované miesto krémom alebo olejom a zacelíme energetické telo. *Pri terapii doporučujeme používať tibetskú misku. Tibetské misy boli celé storočia používané mníchmi pri každodenných meditáciách. Misa slúži ako relaxačná a meditačná pomôcka, ktorá dokonale doladí potrebnú atmosféru počas sviečkovania.

Dodatočné parametre

Kategória: Telové sviece
Balenie: 10 ks
Produkt: Kozmetika, Telové sviece
Značka: Medosviecky Jan Melich
Obsah: 10 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobou ušných a telových sviečok sa zaoberáme už roky, počas ktorých sme testovali rôzne varianty a techniky šúľania. Boli to roky vzdelávania, trpezlivosti a pokory. Aktuálne predstavujeme sviečky, na ktoré sme právom hrdí.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČO 50776797