Medosvíčky Jan Melich tělové svíčky Duševní pohoda

€18 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Život prináša rôzne situácie, ktorým treba čeliť, niekedy s ľahkosťou, inokedy obtiažnejšie, podstatné je ako sa k tomu postavíme a prijmeme to. Keď sa staviame na odpor a situácie neprijímame, veci sa komplikujú a stávajú sa čoraz ťažšími. Keď nám do života prídu náročné situácie, neutekajme, mohlo by nás to prenasledovať veľmi dlhú dobu. Postavme sa tomu priamo – čelom, obíjme svoj strach, pozrime sa mu do očí a môžeme tým prejsť bezpečne a s ľahkosťou.

My sme tvorcami nášho života, postavme sa priamo každej situácií a objavme v sebe svoju skrytú silu. Sviečky pomáhajú cez svoj kuželový tvar a silu ohňa vytiahnuť z tela a mysle nepotrebné programy a navodiť mier a harmóniu. Pre telo i dušu aj ducha. Podľa zámeru ktorý vložíme do sviečky bude pracovať s naším fyzickým aj mentálnym telom. Dôvera v celý proces umocní už dávno používanú techniku

Detailné informácie

Podrobný popis

Život prináša rôzne situácie, ktorým treba čeliť, niekedy s ľahkosťou, inokedy obtiažnejšie, podstatné je ako sa k tomu postavíme a prijmeme to. Keď sa staviame na odpor a situácie neprijímame, veci sa komplikujú a stávajú sa čoraz ťažšími. Keď nám do života prídu náročné situácie, neutekajme, mohlo by nás to prenasledovať veľmi dlhú dobu. Postavme sa tomu priamo – čelom, obíjme svoj strach, pozrime sa mu do očí a môžeme tým prejsť bezpečne a s ľahkosťou. My sme tvorcami nášho života, postavme sa priamo každej situácií a objavme v sebe svoju skrytú silu. Sviečky pomáhajú cez svoj kuželový tvar a silu ohňa vytiahnuť z tela a mysle nepotrebné programy a navodiť mier a harmóniu. Pre telo i dušu aj ducha. Podľa zámeru ktorý vložíme do sviečky bude pracovať s naším fyzickým aj mentálnym telom. Dôvera v celý proces umocní už dávno používanú techniku.

Balíček sviečok obsahuje starostlivo vybranú zmes telových sviečok vyrobených z panenského včelieho vosku, 100 % bavlneného plátna, výťažku z kurkumy a tymiánu. Sviečky neobsahujú esenciálne oleje, sú ručne a s láskou vyrobené na Slovensku.

Komínový efekt

Lievikovito zvinutý – kónický tvar umožňuje vytvorenie podtlaku, inak komínového efektu. Vďaka nemu sviečky uvoľňujú bloky vzniknuté v organizme. Vyťahujú nežiadúce látky, chorobné zárodky, toxíny a následne harmonizujú. Sviečky Medo sú duté, stabilné a sú výborným spojencom v boji s bolesťami, zápalmi, či akútnymi, aj chronickými chorobami. Zbavujú stresu, strachov nahromadených počas života a navracajú stratenú rovnováhu. Sú prírodným a relaxačným nástrojom liečiteľstva.

Použitie

Pupok je úžasná vec, všetky žily sú spojené s pupkom, ktorý je ústredným bodom nášho tela. Pupok je život sám a tak môžeme cez neho očistiť a nabudiť celé telo.

Pred požitím telovej sviečky, potrieme a pomasírujeme postihnuté miesto krémom alebo olejom. (Odporúčame využiť 100 % prírodný masážny krém pod sviečky z našej ponuky.) Stratégiou sviečok bez terapie sú tri prsty, ktoré sa položia na mäkké časti okolo bolestivého miesta. Na dané miesta sa následne prikladajú telové sviečky. Sviečku zapálime na hornom, širšom okraji. Ohorok sviečky zahasíme do vopred pripravenej nádoby s vodou. Po aplikovaní sviečky potrieme vypaľované miesto krémom alebo olejom a zacelíme energetické telo. Po aplikácii zostanú na ohorku, gáze drobné nečistoty. Z nich dokážeme vyčítať, čo v tele prebieha. Jemný prášok – baktérie, opuchy … Ak objavíte hrudky v prášku – ich farba môže určiť ich pôvod, problém a chorobu. Žlté a zelené hrudky – zápaly, ružové a červené – krvné zrazeniny a tromby, sivé a čierne sú kamene a piesok. Po niekoľkých aplikáciách bývajú menšie, až napokon celkom zmiznú.

Zloženie

  • Čierna sviečka – táto farba sama o sebe pohlcuje všetky ostatné farby, preto sa tieto sviečky používajú na transformovanie negatívnej energie, zbavenie sa zlých návykov, zvrátenie kliatby, prekonanie smútku, bolesti, strachu či obáv. Pomôžu vám v tom procese podporiť a prepustiť už všetko nepotrebné v našom živote.
  • Biela sviečka – nahrádza akúkoľvek inú farbu, ukrýva v sebe množstvo významov ako je nevinnosť, čistota, osvietenie ale aj pokoj, ochranu, jasnosť. Môžete požiadať o zámer podpory, vedenia, ochrany, vnútornej rovnováhy a sily.
  • Kadidlo – tradične sa používalo na odháňanie zlých duchov čo v dnešnej dobe je úzkosť, depresia, obavy, panické ataky, psychické problémy. Kadidlo má hlavne relaxačný vplyv, zlepšuje náladu a zmierňuje negatívne psychické prejavy. Má antidepresívne, protizápalové a analgetické účinky. Navodí pocit pokoja a spojením sa so svojím vedením.

Dodatočné parametre

Kategória: Telové sviece
Balenie: 10 kusov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobou ušných a telových sviečok sa zaoberáme už roky, počas ktorých sme testovali rôzne varianty a techniky šúľania. Boli to roky vzdelávania, trpezlivosti a pokory. Aktuálne predstavujeme sviečky, na ktoré sme právom hrdí.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČO 50776797