MOUNTAINDROP Himalájska múmia

Novinka
Značka: MOUNTAINDROP
€83,26 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Originálna himalájska múmia v prírodnej „živicovej“ forme, ručne zbieraná v himalájskych horách v nadmorskej výške 5000 až 8000 metrov. Je bohatým zdrojom minerálov, vitamínov, aminokyselín a ďalších dôležitých látok. Podporuje imunitu, udržiava zdravé a silné kosti a kĺby a má mnoho ďalších pozitívnych účinkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálna himalájska múmia sa ručne vyberá v himalájskych horách vo výške 5 000 až 8 000 metrov. Má sýtočiernu farbu, menej lepkavú štruktúru ako altajská odroda a má aj jemnejšiu chuť a vôňu. Uskladňuje sa v jedinečnej nádobe z fialového skla s biofotonickými vlastnosťami, ktorá zachováva mumio v jeho pôvodnej, autentickej a čistej podobe.

MOUNTAINDROP je mumio vo svojej prirodzenej „živicovej“ forme.

Mumio je prírodná látka, ktorá vzniká v horských oblastiach vo vysokej nadmorskej výške. Je známa aj ako mumio alebo šilajit. Táto minerálno-bylinná živica pomaly vyteká zo skalných štrbín v nadmorských výškach nad 3 000 m n. m. a počas svojho vzniku bola výrazne obohatená o minerály, vitamíny a ďalšie pre organizmus dôležité látky.

Rozdiel medzi altajským a himalájskym mumu.

Altajské múmium je známe svojou čistotou a účinnosťou. Jedinečné prírodné podmienky Himalájí však prispievajú k tomu, že mumio je bohaté na špecifické minerály a organické zlúčeniny, ktoré potenciálne ponúkajú iný liečebný profil ako altajské mumio. Rozdiely v prostredí pôvodu a zložení sa odrážajú aj v mierne odlišnej chuti a štruktúre himalájskeho mumia, ktoré môže vykazovať aj jemné rozdiely v rozpustnosti.

Jeden z kľúčových rozdielov himalájskeho mumia spočíva v jeho minerálnom zložení. Himalájske pohorie so svojou rozmanitou geologickou históriou dodáva múmiu jedinečnú zmes minerálov, ako je selén, silný antioxidant, a ďalších stopových prvkov v koncentráciách, ktoré sa môžu líšiť od tých, ktoré sa nachádzajú v oblasti Altaja. Tieto prvky zohrávajú kľúčovú úlohu v rôznych telesných funkciách a môžu zvýšiť celkovú účinnosť múmie.

Okrem toho stojí za zmienku obsah fulvokyselín a humínových kyselín v himalájskych múmiách. Špecifické environmentálne faktory v Himalájach môžu ovplyvňovať koncentráciu a rovnováhu týchto kyselín, a tým aj zdravotné účinky múmií, ako je zlepšenie kognitívnych funkcií, zvýšenie hladiny energie a posilnenie imunitného systému.

Používatelia himalájskeho mumia preto môžu pociťovať jemné rozdiely v tom, ako vplýva na ich energiu, vitalitu a celkovú pohodu v porovnaní s altajskou odrodou.

Kvalita a výroba himalájskeho mumia MOUNTAINDROP.

Získavanie a výroba Mountaindrop Himalayan Mummy zahŕňa starostlivý proces, ktorý zabezpečuje, že každá šarža spĺňa prísne normy čistoty a účinnosti.

Surové mumio zbierajú miestni zberači, ktorí dobre ovládajú tradičné a udržateľné techniky zberu. Tento postup nielenže podporuje miestne komunity, ale zároveň zabezpečuje, že sa mumio zbiera spôsobom, ktorý rešpektuje krehký horský ekosystém.

Po zbere surové mumio prechádza sériou prirodzených procesov čistenia bez použitia chemikálií alebo nadmerného tepla, ktoré by mohli zhoršiť kvalitu mumia. Namiesto toho sa používajú prirodzené metódy filtrácie a čistenia, aby sa zachovala integrita jeho účinných zložiek. Tento prístup zachováva prirodzenú rovnováhu minerálov a kyseliny fulvovej, ktorá je kľúčom k účinnosti výrobku.

Na zabezpečenie kvality podlieha himalájske mumio Mountaindrop prísnemu testovaniu bezpečnosti a účinnosti. Vykonáva sa celý rad testov vrátane kontroly na prítomnosť ťažkých kovov a mikrobiálnej kontaminácie, aby sa zabezpečilo, že výrobok je nielen účinný, ale aj bezpečný na konzumáciu. Tieto testy sa vykonávajú v akreditovaných laboratóriách, čo poskytuje objektívnu záruku kvality.

Himalájska múmia od spoločnosti Mountaindrop nie je len výrobok, je to vyvrcholenie tradičnej múdrosti, moderných vedeckých poznatkov a hlbokej úcty k prírode. Sme hrdí na to, že vám môžeme priniesť mumio, ktoré je rovnako čisté a silné ako majestátne Himaláje, z ktorých pochádza.

Múmia Mountaindrop sú certifikované podľa GMP.

Výrobca Mountaindrop mumio je držiteľom certifikátu GMP, ktorý zaručuje výnimočnú kvalitu výrobku. Certifikát GMP sa udeľuje výrobcom, ktorí dodržiavajú správnu výrobnú prax a prísne kontrolné kritériá zaručujúce trvalo vysokú kvalitu výrobku a obsah účinných látok. Pre konečného spotrebiteľa je certifikát GMP zárukou kvality, správneho zloženia a bezpečnosti výrobku.

Mountaindrop mumio má najviac certifikátov kvality na trhu.
Mountaindrop mumio je jediné mumio na trhu, ktoré získalo viacero certifikátov od najuznávanejších a najdôveryhodnejších organizácií na svete. Jej výrobný proces certifikovaný podľa GMP a certifikát ISO-9001 sú významnými úspechmi, ktoré podčiarkujú záväzok ponúkať zákazníkom najčistejšie mumio najvyššej kvality. Certifikáty spoločnosti Mountaindrop mumio sú dôkazom jej záväzku k čistote a bezpečnosti a zaručujú, že dostanete čisto prírodný produkt, ktorý spĺňa prísne normy kvality.

POUŽITIE:

Mumio sa tradične užíva raz denne rozpustené v teplej vode, čaji alebo mlieku s teplotou do 39 °C. Odporúča sa použiť filtrovanú a nechlórovanú vodu. Do nápoja sa môže pridať aj ghí (prečistené maslo), kokosové maslo alebo med.

PRÍPRAVA:

Pomocou lyžičky oddeľte kúsok múmie veľkosti pšeničného zrnka alebo hrášku (0,2 až 0,6 g) a vložte ho do 200 ml tekutiny. Múmia sa úplne rozpustí v priebehu niekoľkých minút. Nápoj premiešajte a vypite. Po troch týždňoch užívania sa odporúča týždňová prestávka.

POZNÁMKY:

Ak sa pohár pravidelne otvára dlhší čas, voda sa z mumia odparí a mumio môže začať postupne tuhnúť. V takom prípade stačí pridať do pohára pol čajovej lyžičky čistej vody, aby sa obnovila jeho pôvodná živicová forma.

Mumio sa dá použiť mnohými rôznymi spôsobmi. Je vynikajúcou prísadou do energetických nápojov, smoothies a kulinárskych špecialít. Možno ho kombinovať aj s inými výživovými doplnkami a potravinami, pretože zvyšuje ich účinnosť.

Zloženie:

 • 65-80 % minerálov, 20-35 % organických látok
 • učinný fytokomplex
 • viac ako 26 minerálov v iónovej forme (horčík, vápnik, fosfor, železo...)
 • 60 makro a mikro prvkov
 • široké spektrum vitamínov (A, E, B1, B2, B3, B6, B12, C...)
 • esenciálne a neesenciálne aminokyseliny
 • mononenasýtené a polynenasýtené mastné kyseliny
 • selén
 • fosfolipidy
 • humínové kyseliny
 • kyselina fulvová

Účinky múmie:

Má:

 • Omladzujúci účinok
 • silné antioxidačné vlastnosti

Pomáha:

 • Normalizuje telesnú hmotnosť

Podporuje:

 • Mentálne a kognitívne funkcie
 • Vyvážená funkcia imunitného systému
 • Mužské a ženské reprodukčné funkcie
 • Metabolizmus tukov a cukrov

Pomáha udržiavať:

 • Silné a zdravé kosti a kĺby
 • Rovnováhu a plynulosť menštruačného cyklu
 • zdravie močového systému
 • zdravie prostaty

Prečo MOUNTAINDROP mumio?

Stojíme si za svojím produktom! Len mumio najvyššej kvality môže niesť názov Mountaindrop! Aby sme zabezpečili jeho čistotu a pravosť, vyberáme mumio s najvyššou účinnosťou a až po úspešnom absolvovaní všetkých prísnych laboratórnych a radiačných testov ho môžeme baliť do našich špeciálnych dávok.

Múmia MOUNTAINDROP má výnimočnú kvalitu a pôvod:

 • 100% ČISTÉ
  100% čisté a prírodné mumio v pôvodnej forme.
 • PRÉMIOVÁ KVALITA
  Prémiová kvalita s vysokou biopotenciou.
 • RUČNE FORMOVANÉ
  S láskou ručne zbierané a balené.
 • ŠETRNE OČISTENÉ
  Čistené prirodzene čistou pramenitou vodou.
 • ŠPECIÁLNE FIALOVÉ SKLO
  Špeciálna sklenená nádoba z fialového skla zachováva pôvodné vlastnosti výrobku.
 • BEZPEČNÝ VÝROBOK
  Náš výrobok pravidelne testujeme, aby sme sa uistili, že neobsahuje ťažké kovy!

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste, chráňte pred teplom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Zloženie: 100 % mumio (shilajit)
Balenie: 45 gramov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: