N-Medical NMN

€218,52 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
4.4.2023

N-Medical NMN 30.000 mg - β nikotinamid mononukleotid v balení 60 kapsúl (500 mg). N-Medical NMN obsahuje aktívnu látku β nikotinamid mononukleotid. Látka pôsobí ako antiaging elixír a podporuje bunkovú energiu v celom organizme.

SK copy

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok N-Medical NMN 30.000 mg - β nikotinamid mononukleotid ponúkame v balení, ktoré obsahuje 60 kapsúl (β nikotinamid mononukleotid 500mg). N-Medical NMN obsahuje aktívnu látku β nikotinamid mononukleotid. Látka pôsobí ako antiaging elixír a podporuje bunkovú energiu v celom organizme.

N-Medical NMN je skvelým doplnkom k antiaging procesom a postupom, ktorých cieľom je, aby sa človek dobre cítil a zároveň skvelo vyzeral. Môže sa kombinovať s ďalšími prípravkami na podporu antiagingu, napríklad s kyselinou hyalurónovou vo forme roztoku určeného na vnútorné použitie (Hyaluron N-Medical), elastínom určeným na vnútorné použitie (Elastin N-Medical) a kolagénom.

V ľudskej pokožke neustále prebieha regenerácia (t. j. fyziologický proces odstraňovania starých a poškodených buniek a ich nahrádzania novými bunkami). Pre tento proces je nevyhnutná správna génová expresia v bunkách. Keďže β nikotínamid nononukleotid (NMN) vstupuje do buniek a premieňa sa na NAD+, odstraňuje problémy spôsobené starnutím: nedostatok NAD+, abnormálna expresia génov a narušenie fyziologických procesov, ako je napríklad bunková regenerácia.

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 1 – 2 kapsule denne pred hlavným jedlom. Zapite dostatočným množstvom tekutín. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie:

N-Medical NMN uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote 15 – 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom, teplom a vlhkosťou. Udržujte mimo dosahu detí. Výrobok starostlivo uzatvorte po každom použití.

Upozornenie:

Neužívajte v prípade neznášanlivosti jednotlivých zložiek. Skladujte mimo dosahu detí. Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu. Dbajte na pestrú stravu a zdravý životný štýl. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Minimálna trvanlivosť je uvedená na fľaške.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Zloženie: β nikotinamid mononukleotid 500* mg (*Referenčná hodnota príjmu nie je stanovená).
Balenie: 60 želatínových vegan kapsúl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

N-Medical, s.r.o. sa zaoberá predajom a distribúciou produktov (doplnkov, zdravotníckych prostriedkov a kozmetiky) pre každodennú potrebu.

Výrobnými partnermi sú renomované české a európske farmaceutické spoločnosti.

N-Medical s.r.o.
U Olivovny 1640/2, Říčany, 25101
IČ: 05006899