N-Medical TRI-anti-AGE

€109,30 / ks €191,28 / ks od €109,30 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks) Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks) Zvoľte variant
Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
25.4.2024 25.4.2024 Zvoľte variant

Výživový doplnok TRI-anti-AGE N-Medical je prvá fixná trojkombinácia látok určená pre antiaging. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, kolagén a hydrolyzovaný elastín. TRI-anti-AGE N-Medical sa vyrába v Českej republike v podmienkach správnej výrobnej praxe (GMP) vo farmaceutickej kvalite.

Detailné informácie

Podrobný popis

TRI-anti-AGE N-Medical (výživový doplnok) je prvá fixná trojkombinácia látok určená pre antiaging. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, kolagén a hydrolyzovaný elastín.

TRI-anti-AGE N-Medical sa vyrába v Českej republike v podmienkach správnej výrobnej praxe (GMP) vo farmaceutickej kvalite. Suroviny nakupujeme u výrobcov vo Švajčiarsku a Francúzsku.

TRI-anti-AGE N-Medical kombinuje 3 hlavné zložky, ktoré sa používajú v antiagingu. V jednom produkte získate fantastickú kyselinu hyalurónovú na vnútorné užívanie (vysokomolekulárnu a nízkomolekulárnu), hydrolyzovaný elastín na podporu elasticity a špecifický kolagén so špeciálnym zložením aminokyselín.

Zloženie:

90 mg kyseliny hyalurónovej – % RHP (Referenčná hodnota príjmu) – nie je stanovená
100 mg hydrolyzovaný elastín – % RHP (Referenčná hodnota príjmu) – nie je stanovená
300 mg kolagén – % RHP (Referenčná hodnota príjmu) – nie je stanovená

Odporúčané dávkovanie:

1 kapsula pred raňajkami a 1 kapsula pred večerou. Zapite dostatočným množstvom tekutín. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie:

Skladujte na chladnom a suchom mieste pri teplote 15 – 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom a vlhkosťou. Udržujte mimo dosahu detí.

Kyselina hyalurónová (HA)

Surovina pochádza zo Švajčiarska. Kombinuje nízkomolekulárnu a vysokomolekulárnu HA.

Všeobecné informácie o kyseline hyalurónovej:

Kyselina hyalurónová (HA) je zložený biokompatibilný polysacharid, ktorý sa používa v modernom tkanivovom inžinierstve a lekárstve. Kyselina hyalurónová tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty. Je súčasťou spojivových, slizničných a nervových tkanív. Vo veľkom množstve sa nachádza v očnom sklovci, synoviálnej tekutine, koži a v miestach jej degradácie, teda v pečeni a pankrease. Kyselina hyalurónová s vekom v organizme ubúda a je vhodné dopĺňať ju. Hlavné prínosy sú hydratácia a zvýšenie pružnosti a sily pokožky. Kyselina hyalurónová nepomáha iba v estetickej medicíne, ale aj v gynekológii, oftalmológii, ortopédii a v ďalších medicínskych odboroch. Vhodná je tiež na korekciu vrások, zvýšenie celkového objemu kože, akné, obnovenie farby a lesku tenkej a matnej pokožky a pod.

Elastín

Hydrolyzovaný elastín obsahuje veľkosti častíc v rozmedzí 64 – 66 kDa, čo zaručuje maximálnu využiteľnosť v našom tele a vysokú biokompatibilitu.

Všeobecné informácie o elastíne:

Elastín je veľmi dôležitá bielkovina a hlavná látka nášho tela, ktorá má za úlohu zaisťovať pružnosť (elasticitu). Nachádza sa v koži, cievach, pľúcach, šľachách a ďalších orgánoch. Jej funkciu môžeme pozorovať aj voľným okom. Stačí si natiahnuť kožu a pustiť. Jej pružné vrátenie sa späť na pôvodné miesto je následok správnej funkcie elastínu. Postupným starnutím však elastín ubúda, preto je pre naše telo stále ťažšie udržať potrebnú elasticitu. Elastín môžeme dopĺňať, aby sme si zvýšili jeho množstvo.

Kolagén: hydrolyzovaný morský kolagén so špeciálnym zložením aminokyselín pochádzajúci z Francúzska. Aby bolo zloženie aminokyseliny v ideálnom pomere k ľudskému kolagénu, používa sa na výrobu kolagénu viac druhov rýb, ktoré sú lovené v rôznych častiach našej planéty.

Podiely jednotlivých aminokyselín:

Glycine 20.9%, Proline 12.6%, Glutamic Acid 11.6%, Hydroxyproline 10.5%, Arginine 8.9%, Alanine 8.3%, Aspartic Acid 5.1%, Lysine 3.5%, Serine 3.5%, Threonine 2.7%, Leucine 2.6%, Phenylalanine 2.3%, Valine 2.0%, Isoleucine 1.5%, Hydroxylysine 1.5%, Histidine 1.3%, Methionine 0.8%, Tyrosine 0.4%, Cysteine + Cystine 0.03%

Ryby použité na výrobu kolagénu a miesto výlovu:

Tilapia / Oreochromis niloticus – Južná a Severná Amerika
Sumec – Európa, Severná Amerika
Treska obyčajná / Gadus morhua – Európa
Treska jednoškvrnná / Melanogrammus aeglefinus – Európa
Ostriež nílsky / Lates niloticus - Afrika

Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu. Dbajte na pestrú stravu a zdravý životný štýl. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte v prípade neznášanlivosti jednotlivých zložiek.

Skladujte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote 15 – 25 °C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

N-Medical, s.r.o. sa zaoberá predajom a distribúciou produktov (doplnkov, zdravotníckych prostriedkov a kozmetiky) pre každodennú potrebu.

Výrobnými partnermi sú renomované české a európske farmaceutické spoločnosti.

N-Medical s.r.o.
U Olivovny 1640/2, Říčany, 25101
IČ: 05006899