TianDe Aquagel na oči a tvár

€14,95 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

Ulovte vlnu sviežosti

Aquagel s ľahkou topiacou sa textúrou optimálne nasýti pleť vlhkosťou a dodá jej hladkosť a pružnosť, ktoré chýbajú najmä v oblasti mimických vrások.
Gél upokojí pokožku, odstráni pocit pnutia a zabráni olupovaniu. Je schopný osviežiť pokožku po nedostatku spánku alebo po strese.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dávať najavo svoje emócie je tak ženské! Smiech, hravé žmurkanie, prevracanie očí… Plus fotenie, pri ktorom sa musíte skoro minútu pozerať do slnka, aby ste si spravili skvelú fotku, prechádzať príbehy a písať správy v tme. Všetko by to bolo v poriadku, až na to, že všetky tieto malé faktory agresívne ovplyvňujú pleť okolo očí. Starajte sa o pleť od mladosti!
Koncentrovanejšie zloženie je vhodné najmä pre pleť so sklonom k masteniu a nedokonalostiam, ktorá potrebuje neustálu a intenzívnu hydratáciu.

Ako aplikovať?

Naneste na čistú pokožku očných viečok a tváre.

Dodatočné parametre

Kategória: Pleťové séra
Balenie: 65 gramov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín