TianDe BOTOLUXE Vyplňujúci krém na pleť v okolí očí

€27,03 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (1 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Neinjekčný omladzujúci prípravok najnovšej generácie s kumulatívnym efektom „vyplnenia“ vrások. Komplex prísad s cieleným pôsobením zvyšuje tonus, pevnosť a pružnosť pokožky. Vysoko aktívne peptidy pomáhajú redukovať hĺbku mimických vrások, chovajú sa ako prípravok na vyhladenie záhybov kože a zabraňujú vzniku nových vrások. Kyselina hyalurónová a trehalóza okamžite nasycujú pokožku vlhkosťou a vyhladzujú jej mikroreliéf.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyplňujúci krém je vhodný v prípade, že máte výrazné mimické vrásky a taktiež v prípade, že sa vrásky ešte len začínajú objavovať.

Ako krém aplikovať:

Používajte každé ráno a večer na dokonale vyčistenú pleť okolo očí pred použitím ošetrujúceho krému.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná pleťová kozmetika
Balenie: 10 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín