TianDe Dámske bylinné slipové vložky Nefritová sviežosť

€5,70 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Ženské zdravie: každodenná ochrana
Chcete sa cítiť komfortne a sebaisto každý deň? S dámskymi hygienickými vložkami „Nefritová sviežosť“ na každodenné použitie je to ľahké!
Presne kopírujú pohyby vášho tela, nekrútia sa a nedeformujú pri nosení. Čokoľvek budete robiť, intímka zostane na svojom mieste. Dokonca aj pri intenzívnom športe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Používanie bylinných vložiek Nefritová sviežosť napomáha obnoveniu mikroflóry maternice, normalizuje pH pohlavných orgánov, zlepšuje miestny krvný obeh, upevňuje výsledky gynekologickej liečby a zlepšuje kvalitu intímneho života.

POUŽITIE:

Odporúča sa používať každodenne.

OBSAHUJE:

  • extrakt kamélie čínskej má antioxidačné a antimikrobiálne vlastnosti, zjemňuje a hydratuje pokožku, zabraňuje vzniku podráždenia pokožky
  • listy mäty piepornej obsahujú veľké množstvo esenciálneho oleja, trieslovín, flavonoidov, vitamínov a minerálov, mäta napomáha k zlepšeniu nálady, zvýšeniu efektivity, zníženiu stresu, úzkosti, podráždenosti a normalizuje spánok
  • klinček má protizápalový účinok, upravuje menštruačný cyklus, má príjemnú arómu

Profylaktické vložky Nefritová sviežosť normalizujú rovnováhu ženských pohlavných orgánov, oslabujú životaschopnosť choroboplodných baktérií a kandidóz a zmierňujú opuchy a bolestivé pocity v oblasti pohlavných orgánov. Ich použitie je vhodné aj po pôrode na normalizáciu pohlavného ústrojenstva.

Intímky nefritová sviežosť je vhodné používať:

  • pri inkontinencii, výtokoch
  • po návšteve bazéna (aj pre deti)
  • pri/ po jazde na bicykli

Presne kopírujú pohyby vášho tela, nekrútia sa a nedeformujú pri nosení. Čokoľvek budete robiť, intímka zostane na svojom mieste. Dokonca aj pri intenzívnom športe.

Nie je to len vložka na každodenné použitie. Je to fytokompres s patentovaným fytokomplexom výťažkov z mäty piepornej, kamélie japonskej a klinčekového oleja, ktoré:

  • odstraňujú baktérie a nepríjemný zápach;
  • odstraňujú svrbenie a podráždenie;
  • napomáhajú normalizácii menštruačného cyklu;
  • starajú sa o ženské zdravie, dodávajú pocit komfortu a sviežosti.

Vložky a intímky obsahujúce extrakty bylín blahodárne pôsobia na sliznicu pohlavných orgánov a prispievajú k normalizácii mikroflóry, odstraňujú zápaly, znižujú opuchy, svrbenie a podráždenie. Sliznica pohlavných orgánov je husto pretkaná krvnou sieťou, lymfatickými cestami a nervovými zakončeniami, čo umožňuje ľahké a hojné preniknutie všetkých obsiahnutých bylinných látok.

Druhým pozitívnym smerom je bioenergetické pôsobenie vložiek na vyrovnanie ženskej hormonálnej energie a nálad. Energia vložiek totiž prechádza cez mai zhen meridián, na ktorý sú viazané všetky hlavné orgány a je na ňom sústredených mnoho aktívnych bodov.

Jediná kontraindikácia používania týchto bylinných vložiek je TEHOTENSTVO!

Dodatočné parametre

Kategória: Intímna hygiena
Balenie: 20 kusov
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AS Avatar autora | 11.7.2023
Produkty su super

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín