TianDe Dámske Slipové vložky so striebrom

€5,70 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Aktívny rytmus života diktuje v súčasnosti dievčatám svoje pravidlá.

Každý deň so sebou prináša nielen nové stretnutia, zážitky a výzvy, ale často býva aj skúškou sebaistoty.

Slipové vložky so striebrom In Top vám pomôžu cítiť sa komfortne a sebaisto za akýchkoľvek okolností a navyše sa účinne starajú o ženské zdravie.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Mikročastice striebra obsiahnuté v špeciálnej vrstve vložky majú blahodarný vplyv na mikroflóru a pomáhajú predchádzať vzniku infekcie.
  • Vrchná vrstva tvorená celulózou – prírodným netkaným materiálom, umožňuje pokožke dýchať a zabraňuje nepríjemnému zaparovaniu. Po celý deň budete cítiť iba hebkosť a komfort.
  • Vložky dokonale kopírujú krivky ženského tela a neprekážajú ani pri veľmi aktívnom životnom štýle – môžete športovať, robiť obvyklé činnosti, stretávať sa s priateľmi, skrátka čokoľvek. Vaša vložka zostane vždy na mieste.
  • Kompaktná veľkosť je vhodná pre všetky druhy nohavičiek.

Použitie:

Vhodné na každodenné použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Intímna hygiena
Balenie: 20 kusov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín