TianDe Denné menštruačné vložky Energia bylín

€7,89 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Odporúča sa používať pri zápale močového mechúra (cystitída), bakteriálnej vaginóze, zápale pošvy, vonkajších rodidiel, cervikálnej erózii, endometrióze a hemoroidoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dámske hygienické vložky z produktovej rady Energia bylín vyvinuli vedci z centra Tradičnej Čínskej Medicíny (TCM). Obsahujú extrakty zo 49 bylín.

Vložky sa vyrábajú pomocou špeciálnej technológie, ktorá zahŕňa spracovanie čerstvo rezaných bylín. To zaručuje omnoho vyššiu koncentráciu aktívnych látok.

Telo príjme z týchto vložiek 70 % - 80 % účinných látok (aktívna koncentrácia), čo je niekoľkonásobne väčšia koncentrácia ako napr. pri pití bylinných čajov… Extrakty z bylín telo detoxikujú, čím dochádza k vylučovaniu toxínov von z tela. Z tohto dôvodu môže na začiatku používania týchto hygienických vložiek dôjsť k dočasnému zhoršeniu niektorých príznakov, pretože sa začínajú vylučovať toxíny z tela.

Menštruačné vložky obsahujú 5 špeciálnych vrstiev

  • 1. vrstva - viskóza (rýchla absorpcia)
  • 2. vrstva - fyto-membrána (špeciálna priedušná vrstva)
  • 3. vrstva - 100 % prírodná bavlna (zaisťuje rýchlu absorpciu)
  • 4. vrstva - ultra-absorpčný polymér (mení tekutinu na gél)
  • 5. vrstva - blokuje tekutinu

Tieto hygienické vložky sú vhodné na každý deň.

Pre dosiahnutie požadovaného výsledku sa odporúča používať vložky minimálne 3 mesiace.

Tieto hygienické vložky by nemali používať ženy v priebehu tehotenstva.

Odporúčané pri liečbe gynekologických ochorení a ich prevencii, pri prejavoch zápalových procesov. Vložky taktiež normalizujú hormonálnu hladinu a sú účinné proti kvasinkám.

Použitie:

Vložky TianDe sa používajú ako klasická menštruačná vložka. Zo začiatku sa môže objaviť svrbenie či pálenie, to však do pár minút ustúpi. 

Dodatočné parametre

Kategória: Intímna hygiena
Balenie: 8 kusov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín