Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že v období od 2. apríla do 19. apríla nebude možné nás kontaktovať telefonicky. Pre akékoľvek otázky či potreby nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

TianDe Denné menštruačné vložky Nefritová sviežosť

€6,67 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Ženské zdravie. Komfort a ochrana pre zvláštne dni.
Dámske hygienické vložky sú legendárnym produktom v ponuke tianDe. Chránia aj ženu, nielen spodnú bielizeň. Zachovali sme to najlepšie a zdokonalili kvalitu výrobku, aby ste sa v zvláštne dni cítili maximálne chránená.

Detailné informácie

Podrobný popis

OBSAHUJE:

 • extrakt kamélie čínskej má antioxidačné a antimikrobiálne vlastnosti, zjemňuje a hydratuje pokožku, zabraňuje vzniku podráždenia pokožky
 • listy mäty piepornej obsahujú veľké množstvo esenciálneho oleja, trieslovín, flavonoidov, vitamínov a minerálov, mäta napomáha k zlepšeniu nálady, zvýšeniu efektivity, zníženiu stresu, úzkosti, podráždenosti a normalizuje spánok
 • klinček má protizápalový účinok, upravuje menštruačný cyklus, má príjemnú arómu

Profylaktické vložky Nefritová sviežosť normalizujú rovnováhu ženských pohlavných orgánov, oslabujú životaschopnosť choroboplodných baktérií a kandidóz a zmierňujú opuchy a bolestivé pocity v oblasti pohlavných orgánov. Ich použitie je vhodné aj po pôrode na normalizáciu pohlavného ústrojenstva.

Dámske bylinné vložky "Nefritová sviežosť" denné super:

 • majú 5 ochranných vrstiev. Pridali sme ďalšiu vrstvu celulózy, aby sme zvýšili absorpčné schopnosti vložky, a tým aj jej spoľahlivosť;
 • absorpčná vrstva obsahuje o 20 % viac gélu*, čo znamená, že rýchlosť vsakovania je teraz ešte vyššia. Dôležité je poznamenať, že v nových vložkách používame rovnaký absorbent, aký používame v detských plienkach;
 • množstvo ochranných bariér, ktoré blokujú pretekanie, sa zdvojnásobilo – teraz ich je 10*;
 • priedušná vonkajšia prírodná vrstva so zvýšenou perforáciou.

*V porovnaní s vložkami „Nefritová sviežosť“ pre kritické dni z predchádzajúcej série.

Povrchová vrstva umožňuje, aby sa tekutina ľahko vstrebala. Ultra absorpčný polymér urýchlene vsakuje tekutinu a zaistí pocit sucha. Fytomembrána obsahuje liečivé bylinné výťažky. Vonkajšia vrstva blokuje tekutinu. Bočné krídelká dobre fixujú a poskytujú komfort pri pohybe.

Dámske bylinné vložky „Nefritová sviežosť“ denné super sú nová generácia hygienických produktov s patentovaným fytokomplexom, ktorý bol vytvorený vedeckým inštitútom v Guangzhou (Čína). Rastliny obsiahnuté v komplexe:

 • odstraňujú baktérie a nepríjemný zápach;
 • odstraňujú svrbenie a podráždenie;
 • napomáhajú normalizácii menštruačného cyklu;
 • starajú sa o ženské zdravie, dodávajú pocit komfortu a sviežosti.

Vložky a intímky obsahujúce extrakty bylín blahodárne pôsobia na sliznicu pohlavných orgánov a prispievajú k normalizácii mikroflóry, odstraňujú zápaly, znižujú opuchy, svrbenie a podráždenie. Sliznica pohlavných orgánov je husto pretkaná krvnou sieťou, lymfatickými cestami a nervovými zakončeniami, čo umožňuje ľahké a hojné preniknutie všetkých obsiahnutých bylinných látok.

Druhým pozitívnym smerom je bioenergetické pôsobenie vložiek na vyrovnanie ženskej hormonálnej energie a nálad. Energia vložiek totiž prechádza cez mai zhen meridián, na ktorý sú viazané všetky hlavné orgány a je na ňom sústredených mnoho aktívnych bodov.

Jediná kontraindikácia používania týchto bylinných vložiek je TEHOTENSTVO!

Dodatočné parametre

Kategória: Intímna hygiena
Balenie: 10 kusov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín