Tiande Fluid na očné viečka Ocean Riches

€19,33 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Svieži pohľad na počkanie

Fluid na očné viečka Ocean Riches navyšuje obsah vody v pokožke a výrazne zmierňuje opuchy, kruhy a únavu v tejto veľmi citlivej oblasti. Zaistí liftingový efekt a vypína očné viečka. Osviežujúci očný fluid dodáva hĺbkovú revitalizáciu pokožky, poskytuje hydratáciu, vypína pokožku, spevňuje ju a minimalizuje vrásky. Obsahuje výťažok morského ježka, ktorý má silný omladzujúci účinok a efektívne bojuje s vráskami. Chráni proti vonkajším negatívnym vplyvom a posilňuje odolnosť, prirodzenú pružnosť a pevnosť pleti. Vďaka tomu získava jemná pokožka očných viečok tonus a pružnosť. Miznú z nej opuchy a povädnutosť spôsobená vekom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pokožka okolo očí ako prvá prezradí skutočný vek ženy. Prečo? Je približne 6-krát tenšia ako pokožka na iných častiach tváre, takže je náchylnejšia voči podráždeniu a dehydratácii. Veľká koncentrácia mimických svalov vedie k rýchlemu výskytu vrások. Fluid na očné viečka Ocean Riches rieši základné úlohy, ktoré stoja pred kvalitným prípravkom na očné okolie.

  • Hĺbková revitalizácia pokožky. Tento moderný termín doslova znamená „návrat k životu“. V podstate poskytuje hydratáciu + omladenie.
  • Liftingový efekt. Vďaka aktívnym zložkám fluid vypína pokožku, spevňuje ju a minimalizuje vrásky.
  • Vyhladenie vrások. Fluid obsahuje výťažok z morského ježka, ktorý má silný omladzujúci účinok a efektívne bojuje s vráskami. Vďaka tomu získava jemná pokožka očných viečok tonus a pružnosť. Miznú z nej opuchy a povädnutosť spôsobená vekom.

Ako aplikovať?

Prípravok jemne vklepte do pokožky v okolí očí.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná pleťová kozmetika
Balenie: 25 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín