TianDe Jemný ženský intímny bylinný extraktový gél

€12,45 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Prírodná ochrana ženského zdravia

Gél bol vytvorený na Altaji a obsahuje viac ako 90 % prírodných zložiek. Jemné zloženie gélu je vhodné na starostlivosť o tú najcitlivejšiu pokožku.
Aktívne zložky produktu posilňujú prirodzenú ochrannú bariéru pokožky a udržujú rovnováhu pH v intímnej zóne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Príroda je krásna a rôznorodá. A bola to práve ona, kto inšpiroval korporáciu na vytvorenie gélu pre jemnú starostlivosť, ktorý obsahuje výťažok z bylín s priaznivým účinkom na ženské zdravie.

Produkt bol vytvorený na Altaji a obsahuje viac ako 90 % prírodných zložiek. Jemné zloženie gélu je vhodné na starostlivosť o tú najcitlivejšiu pokožku.

Aktívne zložky produktu posilňujú prirodzenú ochrannú bariéru pokožky a udržujú rovnováhu pH v intímnej zóne.

Vďaka vyváženému zloženiu gél upokojuje jemnú pokožku a poskytuje každodenný pocit pohodlia. Osviežuje a zvlhčuje pokožku a zmierňuje pocit nepohodlia po epilácii.

Používajte kvalitné výrobky a buďte zdravá.

POUŽITIE:

Malé množstvo gélu naneste na intímne partie, napeňte a opláchnite vodou. Len na vonkajšie použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Intímna hygiena
Balenie: 360 gramov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín