TianDe Nočné menštruačné vložky Energia bylín

€9,71 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Fytomembrána poskytuje pocit istoty a komfortu
Prírodná vrchná vrstva Airlaid rýchlo prepúšťa tekutinu dovnútra vložky a zabraňuje jej presakovaniu na povrch, vďaka čomu pokožka zostáva suchá a čistá.
Vnútorná absorpčná vrstva obsahuje super absorpčnú látku v podobe granúl, ktoré spoľahlivo zadržujú tekutinu.
Unikátna fytomembrána obsahuje patentovaný koncentrát bylinných výťažkov.
Bočné krídelká a zväčšený objem vložky zaisťujú spoľahlivú ochranu a zabraňujú pretečeniu počas spánku.

Detailné informácie

Podrobný popis

V tomto rade sú k dispozícii denné menštruačné, nočné menštruačné a denné (intímne) vložky.

Nočné menštruačné vložky obsahujú expresný test na kontrolu mikroflóry. (= Vatovou tyčinkou prenesieme ster zo sliznice na farebný indikátor, potom farbu porovnáme s priloženou tabuľkou.) Môžete teda zistiť, či je použitie týchto bylinných liečivých vložiek pre vás vhodné a potrebné. 

ZLOŽENIE:

 • koreň angeliky obsahuje veľké množstvo organických kyselín, horúcej látky a triesloviny, kumaríny, fytosteroly, fytoncídy, karotén, má priaznivý účinok na funkciu gastrointestinálneho traktu a na ženský reprodukčný systém
 • alunit je prírodný kryštál vulkanického pôvodu, má antibakteriálne a hojivé vlastnosti, zmierňuje podráždenie
 • extrakt z mäty piepornej zjemňuje pokožku, zmierňuje podráždenie, dodáva pocit komfortu
 • extrakt z koreňa kokoríka mnohokvetého má antimikrobiálne účinky
 • extrakt z koreňa pivonky čínskej zjemňuje pokožku, zmierňuje podráždenie
 • extrakt z listov kurkumovníka má hydratačné účinky, daruje pokožke pocit pohodlia
 • výťažok z aloe urýchľuje prirodzené procesy hojenia tkanív, upokojuje pokožku a odstraňuje svrbenie

Sú vhodné pre mladšie aj staršie vekové kategórie v období menopauzy. Sú vhodné pre ženy, ktoré majú zníženú imunitu, pretože základné pôsobenie je bioenergetické, tzn. na všetky hlavné orgány, ktoré sú napojené na riadiaci meridián – pľúca, slezinu srdca, pečeň, obličky. Sú vhodné pre ženy, ktoré nemajú normálny menštruačný cyklus. Pomáhajú normalizovať krvný obeh v pohlavných orgánoch, zlepšujú látkovú výmenu, majú upokojujúci účinok, pretože pôsobia na nadobličky a na štítnu žľazu. Vhodné sú pre ženy, ktoré trpia únikom moču (pre výrazné zlepšenie je nutné tieto vložky používať podľa závažnosti problémov aspoň 3 mesiace).

Vložky Energia bylín zvyšujú imunitu ženského tela, obnovujú menštruačný cyklus, zlepšujú funkciu panvových orgánov a taktiež chránia a uzdravujú mikroflóru pohlavných orgánov. Majú významný protizápalový efekt, znižujú intenzitu krvácania počas kritických dní, znižujú bolestivosť počas menštruácie, predlžujú cyklus a skracujú menštruáciu. Tieto vložky môžete používať aj pri pocite únavy, v stresovom období, alebo ak trpíte častým prechladnutím.

Vložky Energia bylín:

 • používame pri mykózach, svrbení, pálení, inkontinencii a neplodnosti
 • pracujú s hormonálnym systémom
 • pomáhajú vyrovnať pH
 • používame pri rekonvalescencii po operáciách – odporúča sa mesačná kúra
 • obnovujú energiu kundalini – tzv. Hadia sila – je uložená nad prvou čakrou v krížovej kosti a vyskytuje sa tu v latentnom (skrytom) stave; stúpanie tejto energie sprevádza pocit telesného uvoľnenia, radosti, ľahkosti a pokoja

Vložky a intímky obsahujúce extrakty bylín blahodárne pôsobia na sliznicu pohlavných orgánov a prispievajú k normalizácii mikroflóry, odstraňujú zápaly, znižujú opuchy, svrbenie a podráždenie. Sliznica pohlavných orgánov je husto pretkaná krvnou sieťou, lymfatickými cestami a nervovými zakončeniami, čo umožňuje ľahké a hojné preniknutie všetkých obsiahnutých bylinných látok.

Druhým pozitívnym smerom je bioenergetické pôsobenie vložiek na vyrovnanie ženskej hormonálnej energie a nálad. Energia vložiek totiž prechádza cez mai zhen meridián, na ktorý sú viazané všetky hlavné orgány a je na ňom sústredených mnoho aktívnych bodov.

Jediná kontraindikácia používania týchto bylinných vložiek je TEHOTENSTVO!

Dodatočné parametre

Kategória: Intímna hygiena
Balenie: 8 kusov
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MZ Avatar autora | 31.5.2023
Veľmi spokojná

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín