Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že v období od 2. apríla do 19. apríla nebude možné nás kontaktovať telefonicky. Pre akékoľvek otázky či potreby nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

TianDe Prírodný antiperspirant Natural Veil

€12,96 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.4.2024

Prírodný tuhý dezodorant 100 % vulkanického pôvodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Natural Veil je 100 % prírodný produkt vulkanického pôvodu. Pre organizmus je maximálne neškodný, pretože v porovnaní s mnohými inými dezodorantami neobsahuje chlorhydrát hliníka a ostatné škodlivé chemické substancie. Kryštál alunitu, ktorý je hlavnou zložkou dezodorantu, je tisíce rokov známy v Číne ako prostriedok prevencie, pre uchovanie potravín, boja s nepríjemným zápachom a rôznymi chorobami.

Spoločnosť TianDe na jeho základe vytvorila dezodorant Natural Veil, ktorého vysoká efektívnosť je garantovaná nespochybniteľnou čistotou prírodného kryštálu, ktorý sa ťaží na juhu Číny.

Produkt je možné používať po holení, čím sa predchádza podráždeniu pokožky. Kryštál zastavuje drobné krvácanie a napomáha hojeniu rán. V tradičnej medicíne sa zvonka používa v podobe roztokov na oplachovanie, umývanie a vyplachovanie pri zápaloch pokožky a sliznice, je 100 % prostriedok proti múčnatke a oparom, efektívne pomáha pri paradentóze a krvácavosti ďasien.

Natural Veil odstraňuje svrbenie a opuchy po uštipnutí komárom a múch, odstraňuje nepríjemný zápach (cesnaku, rýb, aromatických látok atď.) z vašich rúk.

Je bez zápachu, môžu ho používať tehotné ženy, dojčiace matky, alergici a ľudia trpiaci bronchiálnou astmou.

Použitie:

Namočte hlavičku deodorantu do vody a po kúpeli alebo po sprchovaní ním potierajte podpazušie a chodidlá, tak ako pri použití guľôčkového alebo pevného dezodorantu. Voda povrch kryštálu rozpúšťa a pokrýva pokožku tenkou vrstvou, ktorá bezpečne chráni pred baktériami. V závislosti na používaní sa kryštál postupne zmenšuje, účinky sa však zachovávajú do jeho úplného spotrebovania.

Dodatočné parametre

Kategória: Deo
Balenie: 60 gramov
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 17.9.2022
Mám ho odskúšaný a som s ním veľmi spokojná, preto som ho kúpila znovu a aj pre manžela.
5
DK Avatar autora | 2.9.2021
veľmi spokojná, produkt je super

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín