TianDe Zubná pasta EXTRA WHITE PRO

€5,11 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Táto špeciálna extra bieliaca pasta je plnohodnotnou alternatívou ultrazvukového bielenia zubov. Obnovuje a udržiava prirodzenú belosť skloviny a dokonale odstraňuje odolné škvrny od tabaku a kávy. Chráni pred zubným kazom + remineralizuje zubnú sklovinu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zubná pasta Extra White Pro zvládne najodolnejší pigmentový povlak, ktorý spôsobuje tvorbu baktérií a zubného kameňa. Obnovuje a udržiava prirodzenú belosť skloviny, odstraňuje odolné škvrny od tabaku a kávy. Vďaka obsahu zlúčenín vápnika, fosforu a fluoridu sodného (hmotnostný podiel fluoridu nie je vyšší ako 0,13 %) predchádza zvýšenej citlivosti a posilňuje sklovinu. Osviežuje dych na dlhý čas. Pri pravidelnom používaní zubnej pasty je výsledok porovnateľný s čistením ultrazvukom.

Zubná pasta obsahuje perlový prášok, ktorý dodáva zubnej sklovine minerály a spevňuje ju.

Zubná pasta je vhodná na starostlivosť zubov v každom veku.

  • Obnovuje prirodzenú bielosť skloviny a leští ju
  • Odstraňuje odolný povlak od tabaku
  • Obnovuje prirodzený odtieň zubov u milovníkov kávy a ďalších produktov, ktoré farbia sklovinu
  • Posilňuje sklovinu, bráni zvýšenej citlivosti vďaka obsahu fluoridu sodného (hmotnostný podiel fluoridu nie je vyšší ako 0,13 %)
  • Osviežuje dych

Použitie:

Zubnú pastu odporúčame používať 1x – 2x týždenne.

Dodatočné parametre

Kategória: Zuby a ústna hygiena
Balenie: 60 gramov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín