TianDe Zubná pasta "Prírodné morské perly"

€5,49 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Bieliaca zubná pasta pre zaručene biely úsmev.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zubná pasta chráni pred zubným kazom, znižuje výskyt zubného kameňa, odstraňuje povlak z povrchu zubov, osviežuje dych, odstraňuje zápaly a chráni ďasná pred podráždením. Bielenie technológiou White Bond napomáha efektívnemu odstráneniu pigmentových škvŕn, obnovuje prirodzenú bielosť zubov bez poškodenia alebo zničenia skloviny.

Zubná pasta obsahuje perlový prášok, ktorý dodáva zubnej sklovine minerály a spevňuje ju.

Zubná pasta je vhodná na starostlivosť o zuby v každom veku.

Dodatočné parametre

Kategória: Zuby a ústna hygiena
Balenie: 120 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín