TianDe Zubný gél "Tekutý vápnik"

€5,49 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Tento zubný gél Vám zaistí zdravý úsmev a svieži dych, pretože šetrne odstraňuje zubný povlak a predchádza tvorbe zubného kazu. Zubný gél Tekutý vápnik zmierňuje precitlivenosť zubov tým, že vypĺňa minerálnym vápnikom praskliny na povrchu zubov. Doprajte svojim zubom dávku vápnika! Ideálny pre ranné čistenie zubov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Unikátna formula zubného gélu s tekutým vápnikom znižuje zvýšenú citlivosť nervových zakončenie zuba, efektívne odstraňuje zubný povlak, bieli, zabraňuje vzniku a rozvoju zubného kazu, obnovuje štruktúru skloviny, osviežuje dych. Tekutý vápnik vyplní praskliny na povrchu zubov, čo obnovuje poškodenú sklovinu. Účinný po odstránení zubného kameňa.

Zubný gél vhodný pre všetky vekové kategórie.

Dodatočné parametre

Kategória: Zuby a ústna hygiena
Balenie: 120 gramov
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 11.5.2023
Testovanie
5
JF Avatar autora | 11.5.2022
Veľmi spokojný . Splnil očakávania .

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín