Trávniček Dračia krv - Levanduľa krém

€15,49 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
29.9.2023
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Môže pozitívne pôsobiť: na aktiváciu cns, červených krviniek, obličiek, močového mechúra, pečene, žlčníka, sleziny, hrubého a tenkého čreva, na harmonizáciu hypofýzy, epifýzy a mozgu.

Môže pozitívne pôsobiť: pri problémoch žľaz s vnútorným vylučovaním, pri nedokrvení mozgu, na jemné cievy, (spriechodnenie), pohybový aparát + cns (Vojtová metóda), pri poruchách spánku

Krém sa nanáša jemným vtieraním v mieste problematického orgánu, alebo na príslušné akupunktúrne body oslabenej energetickej dráhy, lokálnym potieraním problematického miesta kože viac krát denne a aspoň 1 x denne do oblasti obličiek, močového mechúra a popri celej chrbtici.

Dodatočné parametre

Kategória: krémy
Balenie: 30 g
Forma produktu: Krém
Na čo doplnok je: Chrbtica, Obličky, Pohybový aparát, Tvár
S obsahom: Dračia krv
Značka: Trávniček
Obsah: 30 g
Zloženie: bio bambucké maslo , bio slnečnicový olej, levanduľa úzkolistá, včelí vosk, bio jojobový olej, konzervačná látka – rozmarínový extrakt 14%, dračia krv extrakt ,vitamín „E“
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Trávniček je na trhu od februára 2016 a od začiatku vzniku si zakladá na čistej prírode. Základ krémov je bio slnečnicový olej, v ktorom sa vo vodnom kúpeli macerujú bylinky a tento macerát bez ďalšieho riedenia je základom budúceho krému. Ďalej sú tam pridávané : bio bambucké maslo, včelí vosk, vitamín E a rozmarínový extrakt CO2 - 14% v najvyššej kvalite, ktorý je zároveň prírodný antioxidant. Všetky krémy sú testované v štátnych laboratóriách a majú vykonané nasledovné testy : mikrobiológia, ťažké kovy, dermatologický test, konzervačný test a test na vonné alergény. Krémy sú bez vonných alergénov a chemických konzervantov. Ďalej máme v ponuke tinktúry/výživové doplnky, ktorých recepty sú unikátne na trhu. Prevádzka sa nachádza na východnom Slovenku, blízko ukrajinských hraníc a je kedykoľvek k nahliadnutiu.

Trávniček Produkty aternatívnej medicíny Bežovce 109, 07253 Bežovce IČO: 50 169 599