Albeena Materská kašička lyofilizovaná

€20,97 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Lyofilizovaná materská kašička Albeena® v kapsulách. Jedna kapsula (334 mg) je ekvivalentom 1 g čerstvej materskej kašičky. Má garantovaný, minimálne 3 - 4 % obsah kyseliny 10-HDA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lyofilizovaná materská kašička Albeena® v kapsulách. Jedna kapsula (334 mg) je ekvivalentom 1 g čerstvej materskej kašičky. Má garantovaný, minimálne 3 – 4 % obsah kyseliny 10-HDA (kyseliny 10-hydroxy-trans-2-decenovej). Kyselina 10-HDA je nenasýtená mastná kyselina, ktorá sa nachádza iba v materskej kašičke a má mnoho prospešných vlastností.

Materská kašička je čisto prírodný včelí produkt a špeciálna potrava pre včelie matky. Obsahuje komplex živín potrebných na výživu včelej kráľovnej, ktorá je po celú dobu svojho života kŕmená len materskou kašičkou. Má bielu až žltkastú farbu a hustotou pripomína smotanu.
Materská kašička je cenný včelí produkt, ktorý vylučujú včelie robotníčky, aby nakŕmili včelie mláďatá a matku v úli. Je produkovaná hltanovými žľazami mladých včelích robotníčok. Základom materskej kašičky je včelí peľ. Peľové zrnká v žalúdku včely popraskajú a z ich obsahu potom včela získa dôležité zložky pre tvorbu materskej kašičky.
Včelie robotníčky, ktoré produkujú materskú kašičku a živia sa peľom, sa dožívajú iba päť až osem týždňov, zatiaľ čo včelie matky – kŕmené po celú dobu života výhradne materskou kašičkou – sa dožívajú tri až päť rokov, čo je mnohonásobne viac ako bežné včely.

Včelie produkty Albeena® pochádzajú od zdravých a dobre chovaných včiel, ktorých úle sú umiestnené v oblastiach bohatých na divokú voľne rastúcu flóru v čistej prírode Rumunska. Prvé včelie produkty Albeena® boli na trh uvedené v roku 2010 a nadväzujú na tradičné včelárstvo s dôrazom na rešpektovanie prírody a výživné sily čistých nespracovaných produktov získaných priamo zo včelích úľov. Pri vzniku týchto produktov sa využívajú nové poznatky, výskumy a testovanie, aby bola vždy zachovaná ich vysoká kvalita.

Odporúčané dávkovanie:

1 kapsula denne

Zloženie 1 kapsuly:

lyofilizovaná materská kašička 334 mg (ekvivalent 1000 mg čerstvej materskej kašičky), plnidlo (rafinovaný slnečnicový olej)

Zloženie softgélovej kapsuly:

želatína a glycerín, stabilizátor (čiastočne hydrogenovaný sójový tuk), zahusťovadlá (koloidný oxid kremičitý a hydrogenovaný sójový olej) a emulgátor (sója, lecitín).
Môže obsahovať stopy lepku, vajec, mlieka a rýb.

Skladovanie:

Skladujte v suchu a v chlade.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy alebo ľudia pod lekárskym dohľadom by mali užívanie konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu detí. V ojedinelých prípadoch môže tento liek spôsobiť alergické reakcie. Ak máte alergiu na včelí peľ, včely alebo včelie produkty, tento výrobok neužívajte. V prípade výskytu nežiaducich účinkov prerušte užívanie a poraďte sa s lekárom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 60 softgélových kapsúl
Krajina pôvodu: Rumunsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: