Albeena Včelí chlieb, perga

€12,13 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Včelí chlieb, perga balený vo vegetariánskych kapsulách na jednoduché použitie doma alebo na cestách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Včelí chlieb, perga balený vo vegetariánskych kapsulách na jednoduché použitie doma alebo na cestách.

Včelí chlieb, perga je čistý 100 % prírodný včelí produkt vytvorený fermentáciou peľu a získaný bez akejkoľvek úpravy priamo z včelieho plástu. Pochádza z úľov v kopcovitých oblastiach Transylvánie z čistej rumunskej prírody.

Má príjemnú vôňu, sladkokyslú chuť a viac živín ako bežný peľ. Pre včely je včelí chlieb hlavným zdrojom bielkovín, živín a energie. Obsahuje veľa minerálov, vitamínov, enzýmov a iných prospešných látok a je ľahko stráviteľný.

Peľ je produktom kvitnúcich rastlín a základnou zložkou výživy včiel. Včely môžu zbierať peľ vo veľkých množstvách. Zozbieraný peľ včely stmelia do šištičiek (malých zrniečok) a prinesú do úľa, kde sa umiestni do prázdnych buniek voskových plástov. Pomocou ďalších zložiek, ktoré včely pridávajú, ako je med a včelie enzýmy, a v špecifickom prostredí úľa sa pôvodný kráľovský peľ po troch mesiacoch fermentácie mení na peľ vošiek, ktorý je veľmi výživný a má vysokú trvanlivosť. Tento peľ sa nazýva aj perga alebo včelí chlieb, pretože slúži ako potrava pre včely. Včelí chlieb sa získava ručným vyberaním peľových valčekov z plástov bunku po bunke.

Včelie produkty Albeena® pochádzajú od zdravých a dobre vychovaných včiel, ktorých úle sa nachádzajú v oblastiach bohatých na divokú flóru v čistej prírode Rumunska. Prvé včelie produkty Albeena® boli uvedené na trh v roku 2010 a riadia sa tradičným včelárstvom s dôrazom na úctu k prírode a výživovú silu čistých nespracovaných produktov získaných priamo zo včelích úľov. Pri tvorbe týchto produktov sa využívajú nové poznatky, výskum a testovanie, aby sa vždy zachovala ich vysoká kvalita.

Odporúčané dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule 1-2x denne

Vyrobené v Rumunsku.

Skladovanie: 

Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy alebo osoby pod lekárskym dohľadom by mali užívanie konzultovať s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste alergický na včelí peľ, včely alebo včelie produkty, neužívajte tento výrobok.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Zloženie: 100% prášok zo včelieho chleba 550 mg
Balenie kapsúl: 100% celulóza (HPMC). Vhodné pre vegetariánov.
Balenie: 60 kapsúl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: